| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsme zakládali mateřské centrum

 Příspěvky 14 z 4 
  • 
10.10.2005 16:28:55
Myslím si, že mateřské centrum je dobrý nápad. Pořád lepší něco než nic a maminky s dětmi, které jsou doma, ve věčném koloběhu, si taky rády někam zajdou. My nemáme ani mateřské centrum ani školky, prostě nic. Musíme děti vozit do Prahy - sice na jižní město,ale stejně je to hrozné. V naší obci se staví a staví, ale pro děti nic - na ně nikdo nemyslí.
Jarča
Petra II.
  • 
10.10.2005 16:20:44
Holky, já nevím, jsem jediná, komu ta diskuse pod clánkem zmizela?
  • 
10.10.2005 15:59:05
Dobrý den,
chtěla bych Vás touto cestou pozdravit a poděkovat za inspiraci.
Přistěhovala jsem se do Vestce u Prahy a ráda bych zde zřídila MC. není v místě žádná školka a v dohledné době se nic podobného ani nehcystá. Je tu spostu maminek se svými ratolestmi, obec se ukrutnou rychlostí rozrůstá a proto bych chtěla pro ty naše dětičky něco vymyslet:-))

Přeji Vám mnoho úspěchů ve vaší práci a hodně štěštíčka.

S pozdravem

Jarka Jeřábková
Vestec u Prahy
  • 
10.10.2005 15:58:41
Dobrý den,
chtěla bych Vás touto cestou pozdravit a poděkovat za inspiraci.
Přistěhovala jsem se do Vestce u Prahy a ráda bych zde zřídila MC. není v místě žádná školka a v dohledné době se nic podobného ani nehcystá. Je tu spostu maminek se svými ratolestmi, obec se ukrutnou rychlostí rozrůstá a proto bych chtěla pro ty naše dětičky něco vymyslet:-))

Přeji Vám mnoho úspěchů ve vaší práci a hodně štěštíčka.

S pozdravem

Jarka Jeřábková
Vestec u Prahy
 Příspěvky 14 z 4 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.