| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Symptotermální metoda IV. - Syntéza

 Příspěvky 110 z 177 [Dalších 167 >>]
Mary, snazilka:)
  • 
7.4.2009 12:52:17
tak toto bolo tak traaaaaaaaaaapne...:(ja nechapem takych ludi... viem ze ste to pisali pred piatimi rokmi ale toto... to sa neda citat. tie urazky su hrozne trapne... cim viac deti, tym vacsi blbec???? to co ma znamenat???...
som zhrozena... :( a smutna ze niekto takto rozmysla...

maria zo siestich surodencov, VERIACA!!!
Katuka
  • 
25.11.2005 15:25:28
Asi sedmý až desátý den po OVU by teplota měla znovu vzrůst, díky nárůstu koncentrace těhotenského hormonu. Ty teploty jsou ale kapánek individuální. Při prvním našem pokusu, který byl těhotenstvím, ale bohužel skončil v 7 tt spont. potratem jsem před OVU měla (měřěno v pochvě) 36,4, po OVU to narostlo na takových 36,7 - 36,9 a asi osmý den po OVU i přes 37,0 pak se to ještě houpalo, ale jak jsem četla může docházet i k poklesům vlivem běžných hormonů pro tuto část cyklu. Pokud teplota 18. den po OVU neklesne pod rozhraní mezi fázemi jsi v tom :) Tak uvidíš. Držím palce. Teď již se my také znovu snažíme, ale zatím nic. Děláme si legraci, že podle příznaků před M bych už mohla být tak ve 20. měsíci. Hlavně netlačte na pilu. Co jsem stačila nastudovat tak ideální je kratší tatínkova služebka a pak hurá do peřin. Musíme být trpělivé a myslet raději na vanilkové rohlíčky než na kolíbku.
Měj se moc hezky.
Petra 24 let, snažilka
  • 
26.10.2005 10:33:27
Ahojky, poradíte mi někdo? V lonském roce jsem 2x prodělala laporoskoupickou ooperaci na odsranění cisty na levém vaječníky. Ted se 3 měsíce snažíme o mimi. Dnes mám 7 dní před očekíávanou M a mám snad všechny příznaky těhotenství. test jsem nedělala. Jen nevím s tou teplotou. Začala jsem měřit až v polovině ciklu a od té dobyje to asi tak 36,5; 36,7 ; 36,9 ; 36,8. Co myslíte?
petra
  • 
13.8.2005 12:47:50
mohu se zeptat přesněji na tu radu.diky
andrea
  • 
8.8.2005 10:08:22
nejbezbečnější je až po potvrzeném vzestupu teploty, tzn. když máš tři dny vyšších teplot (poslední min. o dvě desetiny) a zároveň tři dny po vrcholu hlenu.
Jelikož vajíčko je schopno života několik hodin, tak pak nastává úplně neplodné období. Neplodné období se sice určuje i na začátku cyklu, ale není tak spolehlivé jako neplodné období po OVu, samozřejmě podmínkou je správné symptotermální sledování.
Kika:-)
  • 
3.8.2005 9:21:48
Kedy je najbezpecnejsie mat sex?cize kedy je riziko otehotnenia najmensie???
Jana, snažilka
  • 
28.7.2005 12:26:37
Ahoj holky,
mám prosbu. Sice se snažíme o mimčo teprve od května, ale..... Vysadila jsem po 11 letech ATK. Prvně bez ATK jsem menstruovala po 32 dnech. Nyní je to již 35 den a stále nic. Již 8 den mě každé ráno bolí v podbříšku jako před menstruací. Těhotenský test je opakovaně negativní. Kompletní symtotermální metodu jsem zatím nezačala, ale začala jsem zkoumat hlen a čípek. Hlen spíše lotio, čípek ani měkký ani tvrdý - něco mezi. Odjíždím na dovolenou a pokud nezačnu menstruovat jdu až po 8. k lékaři. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Je mi sice teprve 27, ale miminko už bychom s manželem moc chtěli a samozřejmě jsme si nepřipouštěli, že by to nešlo ihned, natož nějaké komplikace.

  • 
27.6.2005 13:36:53
napoprve mi ovu mikroskop fungoval, ale od te doby ne. stale jsou tam malinke bublinky dokonce bych rekla,ze rovnomerne rozptylene po celem sklicku. at to umeju a vylestim jak chci jsou tam stale videt a kdyz nanesu slinu a necham zaschnout je to porad stejne. nechapu co s tim je. poradte mi prosim
  • 
30.4.2005 20:39:22
Tulili jsme se v den kdy vyskočila teplota. Můžu otěhotnět? Jsem staršího věku, jestli na tok záleží. Díky. Sita
7.3.2005 10:41:13
Ahoj snažilko,
OVU je mrcha!!!!!! A chodi si jak chce. Měla by zhruba byt každý měsíc ve stejnou dobu. Já OVU jsem ještě nikdy neměla ve stejný den. Záleží jak dlouhý máš cykl. Já mám 28 dnů - OVU mam 11, 12, 13, 14 i 15 dne.

Miruš
 Příspěvky 110 z 177 [Dalších 167 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.