| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Naše zkušenosti s hlídáním dětí

 Příspěvky 110 z 70 [Dalších 60 >>]
Jindra dvě děti
  • 
1.7.2009 18:29:21
Pohlídám vaše dítě- Litoměřice a okolí o prázdninách u mne doma,v rodinném domku se zahrádkou.Pracuji v MŠ Velké Žernoseky,kde i bydlím, je mi 52let. Jsem spolehlivá a moji praxi si můžete ověřit u mého zaměstnavatele.
Konktaktujte mne na mobil 721 857 318.
zooh
3.2.2008 16:29:25
Dobrý den,
jsem 19-letá /v dubnu 20/ studentka střední školy výpočetní techniky v Praze-Prosek. Bydlím kousek od Prahy ale v praze trávím veškerý svůj čas a z domova jsem v ni za 10 minut. Mám přítele který má malého 2 a půl ročního bratříčka, se kterým jsem od jeho narození a často se o něj starám. Navíc tento ďáblík je opravdu hyperaktivní a navíc dost vzteklý takže mám praxi jak řemen. Takže přebalování, krmení, koupání, oblekání, chození na procházky, uspávání, hraní si,... pro mne není žádný problém. Děti mám moc ráda a dokážu se o ně postarat. Navíc moc ráda a poměrně dobře vařím, takže určitě není problém dítěti uvařit oběd nebo večeři. Pokud byste chtěli vidět moji fotku stačí najet na www.lide.cz/zooh
Bohužel nemohu hlídat dopoledne protože chodím do školy ale odpoledne a večer není problém. Nejlepší by bylo hlídání v Praze kam se mohu dopravit sama mhd a nebo v okolý Prahy kam jezdí autobusy.
Absolvovala jsem ve škole kurz první pomoci s výbornými výsledky.
Před několika lety jsem pořádala letní tábory pro mladčí děti (celkem 3 tábory - každý jeden rok). A to s velkým úspěchem.
Přes 10 let studuji angličtinu a 2 roky němčinu (takže nějaké ty základy výuky zvládnu). A letos se chystám maturovat takže jsem schopná i starším dětem pomoci s úkoly do školy.

Tak kdybyste měli zájem ozvěte se. Já budu moc ráda.
Můj e-mail: zooh@seznam.cz
Telefon: 723434178 (prosim pište jen sms - protože ve škole nemohu zvedat telefony a je to pro mne příjemnější komunikace).
A nebo je tu i moje ICQ: 206634346

Hezký den
  • 
30.11.2007 11:42:45
Již jsem vychovala 2 děti a ted jsem znovu na MD.Ráda bych pohlídala někomu dceru nebo syna.Bydlíme v Mladé Boleslavi.Hledáme kamaráda se ktrým si budeme hrát.Nevíte o někom, kdo je v nouzi a potřebuje hlídání?Děkuji za radu.Horáčková
607707115
Zuza
  • 
1.5.2007 20:00:17
Pokud jste z Prahy, máme dobré zkušenosti s centrem Park and Play, chodíme tam s dcerou na zpívánky. Děti pohlídají, ale zárovň tam běží pravidelný rozvrh a probíhají různé kroužky, takže se děti zabaví. Přesný program je na www.parkandplay.cz. Nabízejí i hlídání doma, ale to jsme zatím nevyzkoušely, přijde mi lepší dát Evku mezi ostatní děti.
  • 
7.3.2007 10:27:03
Jsem dvacetiletá studentka Vysoké školy zdravotnické oboru Porodní asistentka a měla bych zájem o hlídání dětí. S dětma už mám zkušenosti,protože občas hlídám dvě malé děti sestřenici. Nejlépe z Prahy.V případě zájmu se mi můžete buď ozvat na mail nebo na telefonní číslo 602 217 548. Díky Kristýna
  • 
19.2.2007 20:28:32
Jsem vystudovaná zdravotní sestra (stále studuji v oboru) a nabízím hlídání dětí. Jsme velice spolehlivá a mám ráda malé děti. Vše záleží na dohodě. Nejlépe v okolí Prahy 5, ale není podmínkou !!!
  • 
17.2.2007 10:35:33
Ahoooj maminky a taťkové,
jsem studentka pedagogické školy v Olomouci... přesto, že většina příspěvků byla z Prahy, zkusím štěstí a třeba by se někdo našel i tady. Mohla bych hlídat vaše prcky... rozvrh mi to letos umožňuje. Myslím, že bychom našli čas, kdy by se to hodilo Vám i mě. Je mi 22 ale s těmi nejmenšími dětmi zkušenosti nemám :((. Děti mám ale ráda a kdyby mi mamka řekla co by si představovala, myslím že ani to by nebyl problém. Na ceně bychom se dohodli... koukala jsem, že agentury jsou dost drahé. Zůstávám tu většinou i přes víkend, takže ani to není problém. Budu ráda, když se mi ozvete. Můj mobil je 724 817 534. Martina
25.1.2007 16:27:34
Potřebujete pohlídat drobečky . Jsem studenkou zdravotnické školy a mám velice ráda děti mám s nimi skušenosti i praxi a to i s těmi nejmenšími . Potřebujete hlídání o výkendech ,svátcích , dopoledne , odpoedne o prázdninách...?? Prosím ozvěte se na e-mail duska.to@seznam.cz
25.1.2007 16:26:23
Potřebujete pohlídat drobečky . Jsem studenkou zdravotnické školy a mám velice ráda děti mám s nimi skušenosti i praxi a to i s těmi nejmenšími . Potřebujete hlídání o výkendech ,svátcích , dopoledne , odpoedne o prázdninách...?? Prosím ozvěte se na e-mail duska.to@seznam.cz
  • 
15.1.2007 1:26:34
sama bych to nenapsala lepe.
 Příspěvky 110 z 70 [Dalších 60 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.