| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Symptotermální metoda III. - Poloha děložního čípku

 Příspěvky 110 z 82 [Dalších 72 >>]
  • 
7.12.2018 10:44:02
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, jak jste dopadla s bouličkou na děložním ipku? Bohužel jsem si ji nahmatala též a mám hrozný strach😞 Děkuji za případné info.
  • 
2.1.2016 19:05:21
Ahoj ,taky jsem nahmatala bulky na cipku .Mudr me teprve ceka za tyden jsem strachy bez sebe ~n~tak se chci zeptat jak jsi dopadla?Na netu otom moc neni .Diky za odpoved
  • 
3.4.2010 20:58:41
ahoj, prosim vás dneska jsem si na děložním čípku nahmatala bouličku. Mám docházející cyklus a vůbec jsem o ní nevěděla dokud jsem si děložní čípek ve sprše neprohmatla. Docela jsem se lekla co to je. Nikdy předtím si nepamatuju že bych tam nahamatala bouličku. Stalo se vám to taky někdy nebo se mám bát?:-(
Jana79.
4.2.2010 20:19:57
Ahoj Aleno, se zajmem jsem si precetla tvoji krasne zpracovanou serii clanku o symptotermalni metode. S metodou teprve zacinam, proto bych potrebovala poradit. Merim teplotu, sleduju hlen. Hlen ale nejsem porad schopna uplne presne vyhodnotit. Jsem ale schopna bez problemu nahmatat a posoudit cipek. V clanku jsem ale nenasla presnejsi urceni, kdy ma byt cipek tvrdy, stredne otevreny, otevreny v souvislosti s cyklem, ovulaci a ne/plodnosti tech kterych konkretnich dnu. Pri vyhodnocovani hlenu a teploty jsou pomerne presne urcene plodne a neplodne dny, u cipku jen velmi vagne - postupne se otevira, pak zas zavira. Z prikladu to vypada, jakoby se oteviral postupne nekolik (kolik?) dni pred ovulaci, v den ovulace byl nejvice otevreny, ale hned nasledujici dny byl zas uplne tvrdy a zavreny(?). Jak je to mozne, kdyz i dva dny po ovulaci se bezne povazuji za plodne?
Rada bych tento symptom vice vyuzila v urcovani ne/plodnosti v kombinaci s teplotou, spis nez pro me trochu nejednoznacny hlen.
Dekuji za rady.
Monika Novotná
  • 
9.12.2008 17:56:06
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat - před 4 měsíci jsem vysadila HA po 9 letech. První 2 cykly anovulační po 22dnech třetí s ovulací po 32 dnech cyklu (dle BT zjištěna ovulace a luteální fáze 14dní)..tento cyklus 15DC jsem začala špinit...16DC slabé tmavohnědé krvácení...17DC slaboulince špiním...zažily jste to některá? Může se jednat o ovulační krvácení?? Jsem z toho vyjukaná snažíme se o miminko...Děkuji moc
Martina
  • 
18.5.2008 20:27:31
ahojda... pročítám si tu téma ovulace... zaujala me adresa http://www.fertilityfriend.com, kterou jsi napsala... zkousela jsem se tam prihlasit, ale nejak to nejde... tobe to slo hned? znazim se vyzkouset i nemozne... jsem po dvou operacich mimodelozniho teho a pres pul roku se snazim otehotnet a furt nic... nezlob se, jestli otravuju... ahoj a diky predem za radu
Lenka
  • 
9.3.2008 20:03:11
Ahojte,

já jsem ten čípek taky nemohla najít, tak si to vzal na starost manžel a můžu říct, že druhý měsíc, kdy jsem s prstíkovou metodou spolu s OT začali jsem nedostala menstruaci a minulý pátek mi doktor potvrdil těhotenství. Určitě to zkoušejte.
Eva
  • 
9.5.2007 12:28:27
Ahoj Evi,
2. měsíc se snažíme o miminko, a tak se hodně pozoruji.Ovulaci sleduji podle rozboru slin 60x zvětšujícím mikroskopem. Je to jen orientační,+- několik dní, ale mám pocit, že to funguje,protože ve stejnou dobu,kdy mikroskop ukázal strukturu slin odpovídající plodným dnům, mě začalo píchat na pravé straně břicha. Trvalo to v intervalech několik dní,měla jsem v té době i bolestivý pohlavní styk.Ale musela jsem to vydržet.Manželovi jsem radši nic neřekla,abych ho nestresovala.Přecijen jsem to sperma v těch dnech nutně potřebovala:-).Dnes mám 17 DC a stále při některých pohybech cítím tu pichlavou bolest.Eva
29.4.2007 10:15:16
Ahojky. Nic si z toho nedělej. S manželem to zkoušíme už půl roku. A nic :-) Pokaždé když dostanu menstruaci, tak jí obrečím.... nechávám tomu volnej průběh, až to příjde tak to příjde...
tery
  • 
1.3.2007 22:07:09
zdravim vsechny.chtela bych se zeptat. hned za vchodem do pochvy smerem nahoru mam nejaky ovalny vycnelek tak cca 5 cm dlouhy s dirkou uvnitr. sex uz jsem mela a vse probehnlo v poradku, akorat mi prislo ze ma pochva je strasne kratka. dosahnu si na konec pochvy a nic jineho tam neni. dekuji moc za kazdou informaci.
 Příspěvky 110 z 82 [Dalších 72 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.