| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Naše nominace

 Příspěvky 110 z 43 [Dalších 33 >>]
sara
  • 
21.6.2004 23:02:08
Ty seš HNUS a NA POBLITÍ
  • 
16.6.2004 22:10:27
My jsme se synem (22 měsíců) začali sledovat Kouzelnou školku asi před půl rokem a nejvíc mě osobně zaujal právě Michal. Nejen svými lepícími páskami, ale vůbec svým důrazem na jazyk, což děti dokáže zaujmout. Tohle ostatní moderátoři nedělají. Každý ale má svůj přístup k tomuto pořadu a tím je pro děti svým způsobem zajímavý.
Michael + Jakub (2,5)
  • 
21.3.2004 17:55:44
Jak tak koukám, všichni milují Michala z kouzelné školky.

Byli jsme na jeho pořadu a celé to na mně dělalo dojem, že pan Nesvadba to má celé sice prokoumané, ale že mu tak trochu chybí srdce pro děti. (Ostatně i v jednom rozhovoru na netu prohlásil, že s dětmi nechtěl nikdy dělat.

M.
Chazar Mordor
  • 
7.3.2004 10:23:48
To je na zvraceni!!
Chazar Mordor
  • 
7.3.2004 10:22:39
Fuj! To je hnus!
  • 
27.2.2004 10:57:49
A já už si myslela,že moje dítě je jediné,které
televizní reklamy tolik baví :-) Já sama ale nechápu,co se mu na nich tolik líbí-na můj dotaz odpovídá,že sám neví.
Helena,dvojčata3,5 kluci
  • 
24.2.2004 0:34:11
Kluci už asi půl roku vášnivě sledují vše o dinosaurech a o sopkách, včetně dokumentů. Je to už někdy únavné, ale o těchto předmětech toho vím mnohem víc než kdy dřív.Člověk se pořád učí. Jinak je stálice Krteček a většina našich starých večerníčků.
23.2.2004 23:25:21
Ona už má 4,5 roku, to to letí... :-))
Omlouvám se.
23.2.2004 23:22:03
Kika ve svých 3,5 letech miluje:
- Kouzelnou školku (Dáda naštěstí na posledním místě, Michal vede)
- Sezame, otevři se (ten hltá a nasává informace)
- Kostičky a Moudronose (nevadí, že se stále opakují)
- Tři oříšky pro Popelku, Jak se budí princezny, Ať žijí duchové
- Arabelu!!
- Dobu ledovou, Shreka a Nema

Na obranu Shreka musím uvést, že je udělaný opravdu skvěle a, i když úvodní část je pro dospělé poprvé dost šok, děti se u ní válí smíchy a královsky baví. Přitom jsou nenápadně vychováváni - odpouštět přátelům, splnit slib, neodsuzovat dřív, než poznáš blíž, umění omluvit se...
Já sama vidím na obou holkách, jak to funguje.
Dlouhé filmy znám zpaměti a vždy předem dohodneme, kdy se to vypne (až utečou i s Fionou drakovi apod.) a samy to bez řečí vypnou, spokojensot na všech stranách.
Knížky jsou super a čteme hodně, ale já jsem vděčná i za video!!! :-))
Jana
23.2.2004 19:25:53
U nás je na prvním místě víla Amálka, pak dlouho, dlouho nic a pak už zmiňovaný Krteček, a " Páni ", což je Pat a Mat.
Z Kouzelné školky má nejraději Františka, zatím..... :-))
Celovečerní filmy zatím nic, jsou moc dlouhé.
 Příspěvky 110 z 43 [Dalších 33 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.