| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Není rukou…

 Příspěvky 110 z 47 [Dalších 37 >>]
3.2.2013 15:55:05
zrovna tu mám na klíně třetího našeho čtyřměsíčního synka a ta si dovolím také pár řádků
to že manžel nevnímá prach, nezalité kytky a neví kde jsou utěrky, to mě nijak netrápí.já také nevím, kde má bourací kladivo či vrtačku, ale že nevyhodí jídlo, když zjistí, že je špatné, to nechápu, nebo občas nakupuje, ale většinou nakoupí pečivo, když peču domácí chleba( a ví to) a nebo něco sladkého ke kafi, když máme napečeno a ještě ke všemu on má přes 100kg a já ještě po porodu neshodila. Nebo jede na poštu a kluci 5 let a 3 roky chtějí také a on na to,,víš jak dlouho to bude trvat a než nastoupí a vystoupí,, a k tomu ztrápený výraz. On si snad myslí, že já je nechávám doma když jedu naskoupit, nebo nevím
Ale hledání věcí je asi dědičná záležitost.syn také něco hledá a i kdyby byly na stole jen dvě věci, tak je nevidí a nadzvednout něco, je nadlidský výkon.
ale děti se také snažím zapojit do pracovního procesu s malinkou nadějí, že budou lepší.
Lenka, 4 děti
  • 
2.2.2013 18:07:24
Ahoj Nadi, ty boty v koupelně mě rozesmály. U nás by tam šly děti taky, vsadím se. Přidám zase naši poslední aktualitu - nejstarší syn (10) se zlobí, že si musí uklidit srovnané prádlo do skříně. Zrovna věším na sušák další várku, tak mu naházím na hromadu jeho mokré věci, ať si s tím dělá, co chce. Je to pro něj vopruz, samozřejmě. Haldu mokrých věcí si odnesl do pokoje, pohodil na zem a už hodinu čeká, asi že mu to samo uschne... Šla jsem se uklidnit a uklidit k pc a zrovna jsem natrefila na takový článek, nelze nereagovat.
2.2.2013 17:09:57
:-) pěkný místečka na "uložení" věcí :-D.
2.3.2010 13:14:46
Tvuj muz dava ponozky do pracky? Stastna to zena o)))).
nadi12
27.2.2010 9:50:06
a ještě přidám pár,,úsměvných,, situací..
Syn ztratí občanku,odmítám mu to zařizovat,je přeci plnoletý,nicméně,dojdu pro žádost,vyplním,přidám peníze na foto a přesný popis co má dělat,včetně vylíčení barevnosti dveří do kterých má vlést...za 15minut mi zvoní mobil..mamí,nenechal jsem doma ty papíry????
Další..jedeme k babičce,vypravit tak početnou rodinu je šílené,nic nezapomenout je zázrak..manžel bere první 3tašky a jedno dítě a říká..až budeš hotová přijď s dětma dolů,já jedu zatím natankovat...po půl hodině mi volá...no kde seš???doma..přemýšlím,jakej jsem asi blbec,když nedokážu za 1/2 hodiny vypravit 6člennou rodinu na víkend k babičce.
Další..pošlu manžela na velký nákup,lístek má,měla bych ušetřit čas i peníze,když nebudu denně lítat do krámu s dětma...po hodině se manžel přiřítí rudej jak rak...nechal doma peníze a u pokladny byl trapnej..pak přitáhne o jednu tašku víc,má název SLEVA nebo AKCE...a rádoby ušetřené peníze jsou fuč!
A tady jsou moje hlášky,když už jsem s nervama v kýblu..
mami kde máme utěrky?....v utěrkárně
mami kde mám boty?..v koupelně..no a on tam fakt jde..
nadi12
27.2.2010 9:03:28
Mám manžela...líného manžela,mám 18letého syna,který kromě své zábavy nic neřeší,mám hyperaktivního 3 letého syna,který v momentě promění náš byt ve smetiště a mám 5 měsíční dvojčata,takže vím co je to být na úklid sama.
Když jsme měli jenom jedno dítko,bylo to paráda,domácnost jsem zvládala levou rukou,ikdyž mě štvalo,že musím při cestě do koupelny s prádlem překračovat dvě ležící těla před televizí..nu což.Když přišel na svět další potomek už to bylo horší,on je ,,čiloučký,,a držet s ním tempo mě vyčerpává,za chvilku klidu draze platím.Dám příklad,odepisuji kamarádce na email a říkám si,ten je hodný..no není,vynáší mi v kyblíčku vodu z akvária a dělá si v pokojíčku rybníček.A pak mám dvojčata,no nemusím říkat co to dá práce..a až teď zjišťuji,že jsem dělala veeeelkou chybu,když jsem nikdy nechtěla pomoc ani od manžela,ani od syna a od babiček vůbec..nejstarší syn neví nic,utře sice nádobí,ale neví kam ho uložit,potřebuji odvést kočárek do sušárny,neví kde je..potřebuji zaplatit složenku,neví jak..manžel tohle všechno ví,ale není doma,musí být v práci od rána do večera,aby naši početnou rodinku uživil/a mám podezření,že mu to tak i vyhovuje/ a babičky??nikdy si hlídat dítě/děti nechtěla a teď,když jich máš tolik,to nezvládneme...ale náznak naděje na lepší časy tu je..3letého synka učím už odmalinka pomáhat,zabavím ho tím a ikdyž vše neudělá na 100% no nebo spíš na 50% vyplatí se to,protože takovou chybu,jako že maminka tu je od toho.... už NIKDY neudělám!a u dvojčat začnu s,,pomáhací,, výchovou ještě dřív.
joo a ještě musím písnout hlášku mého 18letého syna od počítače,po které jsem zezelenala vzteky...mami,já tě nechápu..proč furt děláš?co z toho života máš?
a hlášku mého manžela po prvním ultrazvuku dvojčat...neboj,to zvládnem,já ti pomůžu...
MartinaNov (dva rošťáci
26.2.2010 23:10:34
u nás je to "tunelové vidění". V případě mého muže je ten tunel o šířce brčka na pití. Toho tenčího!!! Syn (4 roky) jde zdárně v otcových šlépějích. Stůl, na něm dvě věci a on tu jednu není schopen najít...

Tady pomáhá jen varianta "JHNT". Jsem Horší Než Ty!!! A nepolevit. Když se mě ptá, kde daná věc leží - já to přesně popíšu (zajímavé je, že to vím i když jsem v jiném pokoji) - a on to samozřejmě nemůže najít. Ale já se nedám a nejdu hledat, jedině tak se naučí.

Jinak svému muži říkám "Likvidátor". Podle toho kufříku, co měli Návštěvníci, když do něj něco dali a zavřeli ho, tak to zmizelo. U nás zmizí vše, co manžel uklidí. On to totiž dá na podle něj příhodné místo, bohužel pro nás všechny, si nezapamatuje na které.~o~
Maja
  • 
9.9.2006 23:25:24
Ano, ano, ani ten můj nenajde nic v lednici, sem tam mi v dobrém úmyslu změní systém čajů a káviček, ale největší borec je při oblékání dětí. Naše 12letá dcera si, bohudíky, ví celkem rady, ale stejně je v ohrožení, že z její skříně tatínek vezme oblečení pro 7letého synka - v případě, kdy ho jednou za uherák požádám o samostané vypravení dětí kamkoli. To je potom zachraňovacích SMS a telefonátů! Kdysi jsem měla jít plánovaně do nemocnice a napsala jsem tatínkovi (dodnes schovaný) "Návod na použití synka - ve školce a jinde..". Doporučuji!
13.2.2004 15:56:49
Ilono a Mirko, ten Váš přístup je ideální.... ovšem své dceři bych ho přesto raději nedoporučila. Sichr je sichr :-) On ten přístup chlap živitel - žena domácnostní sféra je skvělej - dokud to klape... A já si velmi přeji, aby to klapalo každému co nejdéle! Ale nedej bože změní -li se něco! Přestane-li být chlap - živitel. Ať už z jakýchkoli důvodů. ( rozvod, úmrtí, krach jeho firmy a dluhy... )
13.2.2004 14:26:49
tak u nás plním myčku já ;-) (a manžel mne vytáčí, když lžičku od jogurtu odnese až do dřezu, místo aby si strčil rovnou do košíku v myčce nebo aspoň položil na tu myčku a než až do dřezu o 2 m dál)
 Příspěvky 110 z 47 [Dalších 37 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.