| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Že nevíte, jak Ježíšek vypadá?

 Příspěvky 110 z 22 [Dalších 12 >>]
CZMoris
  • 
1.10.2010 15:21:36
Není takhle pravý ježíšek náhodou Pražské Jezulátko? Vždyď to je přeci malý Ježíš(ek).
Radka + 2 budulínci
  • 
19.12.2005 17:59:13
Marketo,
pokud hledas inspiraci na Mikulasskou nejaky obrazek jako je Verky Jezisek, prohledej net pod hesly staré pohlednice, je spousta antikvariatu na netu a mají tam spoustu starych pohledu s ruznou tematikou, velikonoce, vanoce, mikulas, ....

jinak co se zvyku tyce doufam, ze Verka na Velikonoce neco zase napise z te knizky

Verko
bylo to prijemne precist si tvuj clanek, a doufam, ze na Velikonoce od Tebe zase neco pribude

Jeziska mam take ruzoveho...proc hned vsechno kritizovat
Marketa
  • 
4.12.2004 8:46:10
Ahoj Verus,
Hledám inspiraci na naši Mikulášskou a narazím na Tvého kouzelného Ježíška.To je nádherný. A článek taky. Jen člověku rozum stojí kolik cynismu se najde v někom, kdo ohrnuje nos nad ježíškem=černouškem... Pěticípá hvězda, pokud se nepletu, byla pohanským symbolem ženství, symbolem udržovatelky života. Populární da Vinci Code o tom hovoří obšírně.
Jsi tak pilná Vero. Ja to tak cením!!!
Tvoje Marketa
Marketa
  • 
4.12.2004 8:46:08
Ahoj Verus,
Hledám inspiraci na naši Mikulášskou a narazím na Tvého kouzelného Ježíška.To je nádherný. A článek taky. Jen člověku rozum stojí kolik cynismu se najde v někom, kdo ohrnuje nos nad ježíškem=černouškem... Pěticípá hvězda, pokud se nepletu, byla pohanským symbolem ženství, symbolem udržovatelky života. Populární da Vinci Code o tom hovoří obšírně.
Jsi tak pilná Vero. Ja to tak cením!!!
Tvoje Marketa
Bludička
8.1.2004 8:21:54
Kazdy rok "bojuju" se svymi vic nez odrostlými detmi, ze vanoce zrusime! Ne uplne samozrejme, ale v tom klasickem smyslu ala kupy jidla a hromady darku. Ono je tezky koupit pubertakovi neco, co ho zaujme a nestoji to majlant. Malymu se da dat do krabicky kosticka, pastelka, hvezda, velkej ocekava... panbuhvi co! Uchovat (si) vanoce jako neco slavnostniho, a vonavyho. Svicku, orisek, maslicku. Nepodlehnuti hromadam blbosti na trhu a v dusi. Cistotu v sobe nebo co...Zase jsem neuspela! Tak priste :-)
segra
  • 
7.1.2004 12:22:23
Jo, a co teprv Rybova mse vanocni - "...a prijeli na konich, slonich, velbloudich, i dromedarich vselikych" :-)
  • 
6.1.2004 1:40:26
Nasla jsem ji pres internet. Zlevnenou za min nez polovicni cenu na www.amazom.com. A jsou jeste i jine adresy, ktera nabizeji levne knihy... Vera S.
  • 
6.1.2004 1:26:51
Přesně tak to tam je a jestě dole poznamka z Hané... Ale Jirka ji asi zna už jinak v modernejši úpravě a já jsme mu ji neopsala...Moc mě teší, holky, že jste to tak studovaly...Ta říkanka je stejně krasna jako ten obrázek...Tím jsou koledy kouzelné, jako třeba ta, ve které se zpívá, ža Marii předpověděli, že porodí syna na ..."ty hody až zamrznou všechny vody..." Vera S.
Carewna
5.1.2004 18:22:30
Segro,

já to přečetla celý :)

Narodil se Ježíšek,
kópíme mu kožíšek,
hodně dlóhé, chlupaté,
aby ho měl na pate.
segra
  • 
5.1.2004 12:16:35
...to jsem teda z obrazku vycetla ja, i kdyz moc ostre to tu nevidim.

Kazdopadne diky za pekny clanek - aspon vidis, jak dukladne jsem ho studovala ;-)
 Příspěvky 110 z 22 [Dalších 12 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.