| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když muž spravuje…

 Příspěvky 110 z 43 [Dalších 33 >>]
kik
  • 
19.2.2007 8:13:59
Úžasná diskuse . Až zapnou ten radar,tak vám o,rtuť bude ukradená...
RDX
  • 
24.10.2004 22:10:50
Samozřejmě rtut na vodě plavat nemůže
ale už nemůžu souhlasit s tím že je silně toxická má označení pouze T (jako benzín,fenol,formaldehyd,....) a ne T+ /jako Dichroman amonný,draselný,sodný) a výlévat ji do záchodu je pouze přestupek /pokud jí tam člověk neleje po desítkách gramů.
Helena
  • 
12.7.2004 21:53:49
Protože když si je vědoma toho, že rtuť je jedovatá a bojí se o svůj hrneček, tak je přece šílená nezodpovědnost vylít rtuť do záchoda a ještě to považovat za vtipnou historku. Já se teda nesměju a je mi špatně z lidí, kteří jsou tak hloupí a bezohlední ke zdraví ostatních.

Helena
  • 
12.7.2004 21:43:58
Milý pane,
a co udělala ? Smetla to a vyhodila do normálního odpadu ?
A co by jí stálo smést to (třeba i se zbytky skla) a postarat se, aby rtuť přišla do nebezpečného odpadu ?
Nikdo by po ní jistě nechtěl, aby třídila zvlášť skleněné střepy a kuličky rtutě.
Připadáte mi hrozně nezodpovědní a hloupí, vy i Vaše matka. Jest-li si to neuvědomujete, tak tím ohrožujete zdraví ostatních lidí.

Helena
  • 
12.7.2004 21:33:26
Lít jedovatou rtuť do záchoda je nezodpovědnost a bezohlednost. Kdybyste nevěděli, že je jedovatá, ale o hrníček se bojíte.
Doufám, že jste si tu "vtipnou" historku vymyslela.
29.12.2003 16:05:07
Katko,ale ta doba neni nemozna pro lidi,kteri chodi na 6 nebo 7 hod. do prace a chteli by v noci pripadne spat.Ale to bohuzel vetsinou nejde,kdyz nekdo ze sousedu mlati kladivem,vrta do zdi,......
Katka
  • 
29.12.2003 15:33:29
my se snazime nocni klid dodrzovat...ale doba 22-6 mi prijde zcela nemozna...v sest jsem vzhuru tak jednou do roka a naopak v deset obvykle prichazim domu.....takze je problem...snazime se neluxovat a neprat po desate, ale vcera pracka doprala o pul jedenacte...co se dalo delat...jsme doma dva dny a potrebuju veci preprat....zatim si jen jednou prisla stezovat sousedka pod nama...a to jsem ji zcela chapala...instalovali nam vestavene skrine a nejak jim to neslo...takze mlatili do zdi jeste o pulnoci :-(
Katka
  • 
29.12.2003 15:28:26
my se snazime nocni klid dodrzovat...ale doba 22-6 mi prijde zcela nemozna...v sest jsem vzhuru tak jednou do roka a naopak v deset obvykle prichazim domu.....takze je problem...snazime se neluxovat a neprat po desate, ale vcera pracka doprala o pul jedenacte...co se dalo delat...jsme doma dva dny a potrebuju veci preprat....zatim si jen jednou prisla stezovat sousedka pod nama...a to jsem ji zcela chapala...instalovali nam vestavene skrine a nejak jim to neslo...takze mlatili do zdi jeste o pulnoci :-(
Lionka
22.12.2003 13:34:48
Jé Andie,to je bezva tip,ale zato budeme mít asi za chvíli 10 kladívek,4 šroubováky,kila a kila hřebíků... :o))))))
Věra.
20.12.2003 15:10:29
kovová rtut je netoxická, problém jsou doopravdy ty výpary - přednedávnem se zde o tom zeširoka psalo..
 Příspěvky 110 z 43 [Dalších 33 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.