| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hospodáři štědrovku, kravám po výslužce...

 Příspěvky 110 z 139 [Dalších 129 >>]
jana z.
  • 
22.11.2004 5:12:55
slovo suffrage puvodne pochazi samozrejme z jineho jazyka, pako:)))) koukam, jazykovy cit nemas, co? vzhledem k tomu, ze i zbytek prispevku je blaobm (masaryk nebyl feminista), nedivim se
5.1.2004 17:23:58
Ahoj Pettino,
dík za optání, přežili jsme to. :o) A dokonce i bez sexistických hraček. :o) Ale počítám, že se to bude věkem zhoršovat, zejména díky tomu, že Stáníkovi starší bratránci jsou vyloženě prototypy "klučičích" kluků a on bude dost hraček dědit. :o)
Valkýra
5.1.2004 9:53:06
tak jak ty vánoce u vás nakonec dopadly? P.
Lucie, syn 11 let
  • 
24.12.2003 11:28:46
Mám moc ráda Vaše příspěvky, jsou velmi osvěžující!! L.
Martina, brzy 3 děti
  • 
21.12.2003 22:47:09
Gábi, jednak nemáme televizi, čímž prakticky odpadá problém s reklamou, a s dětmi si dost hrajeme, takže asi nemají zatím potřebu mít hodně hraček.
  • 
18.12.2003 23:46:31
ahoj Monty,

článek je hezký, tvoje příspěvky probudí vždy rozsáhlou debatu, to ti nikdo nemůže upřít...
Já to rozhodně nevidím tak dramaticky, moje dcera snad neměla na sobě nikdy růžovou barvu, preferuji modrou, protože se mi prostě líbí a k vánocům dostane odrážecí auto, protože tatínkovi se moc líbí. Naše dcera vyrůstá ve sportovní rodině a doufáme, že si sport taky zamilujeMoje kámoška má ročního chlapečka, který miluje uklízecí potřeby a k vánocům dostane uklízecí sadu a je to nádherný klukovský rošták.
Já myslím, že spíš záleží na příkladu v rodině, jak se chovají rodiče, hlavně tatínek, jestli maminka není doma ta služka a tatínek ten, co je vyživuje, takový model má na děti větší vliv než kuchynka pro chlapce a autíčko pro holčičky.
18.12.2003 18:18:57
:o) Tak z tohohle pohledu jsem na to teda nekoukala :o)

S.
Sosan
  • 
18.12.2003 18:04:29
No, musíte to brát ne z pohledu, co by kdo chtěl dostat, ale z pohledu, kdo to bude kupovat. Datart evidentně předpokládá velkou emancipovanost manželek, které mají na to, aby manželovi koupili digitální kameru s DVD home-theater, zatímco manželovo kapesné stačí jen na ten toaster s rychlovarnou konvicí :-)
Evelyn1968,2děti
18.12.2003 16:40:43
Teda, teď jsem si těch popisků "pro maminku" všimla taky, to vypadá, jako že je celá rodina kulturní a já myslím jen na to jídlo:o).

E.
IV
  • 
18.12.2003 15:53:33
Ahoj Silvie,
toho letáku z Datartu jsem si taky všimla. Sice věřím, že některé ženě to udělá radost a robota či toaster nebo žehličku si k vánocům přeje - takto rozškatulkované se mi to taky nelíbí. Proč nemůže balíček pro maminku obsahovat digitální foťák? Taky tomu nějak nerozumím.

Jinak Monty - Tvůj článek mě moc pobavil.
 Příspěvky 110 z 139 [Dalších 129 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.