| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Maminky užijte si své těhotenství a těšte se na porod

 Příspěvky 110 z 42 [Dalších 32 >>]
  • 
13.2.2014 11:07:19
Předporodnímu cvičení se věnuji dost pravidelně ale prozatím jen obecným pohybem a ráda bych zapojila i svaly pánevního dna. Nemáte holky náhodou zkušenosti s tímto http://www.aniball.cz/jak-cvicit/ kamarádka mi to doporučuje ale osobně o tom slyším prvně - prý by to mělo předcházet natrhnutí hráze a inkontinenci. Nepoužíváte něco podobného nebo lépe přímo tohle udělátko?
29.10Luk15
27.12.2013 15:20:58
Chválím pěkný článek, který budoucím prvorodičkám určitě pomůže.
Pro ty maminky, které chtějí o prvním porodu a zbavení se strachu z něj vědět více,
doporučuji 1. online kurz na českém i slovenském internetu - porod bez obav.
Přihlášení do kurzu je zdarma.
Více informací na http://www.mini-kurzy.cz/mini-kurzy-porod-bez-obav/
Snad to pomůže
Blanka
  • 
30.1.2007 9:24:10
super clanek
2.1.2006 10:28:16
Je to dost dobrá a velká částka peněz.
Jana
  • 
2.1.2006 10:17:48
Teda holky, ted jsem cetla na idnes, ze Paroubek a Topolanek si promluvili a uznali, ze na zvyseny rodicak nejsou penize. Takze mesic tahali narod za nos a hle, nic nebude.
Oxana
  • 
2.1.2006 10:13:01
Mám 10v dětí protože manžel mě nutil pořád do sexu.
Oxana
  • 
2.1.2006 10:12:45
Mám 10v dětí protože manžel mě nutil pořád do sexu.
27.11.2005 9:04:14
Cvičení a předporodní kurzy pro rodiče pořádá agentura sester POMAD Frýdek Místek ,zdrav. stř.ul.ČSA ,kapkova vila.Základní přednáška probíha každý čtvrtek v 10 hod.Vhodná již od 12 týdne těhotenství.
27.11.2005 8:58:07
Kurzy pro těhotné Olomouc Dobnerova,zdrav.stř. POMAD-péče o matku a dítě
  • 
24.10.2005 9:59:00
Dobrý den,
na Vašich stránkách jsem našla krásné články o tanci a cvičení na míčích pro těhotné ženy. Jsem cvičitelka klasického aerobiku a mám malý problém, se kterým bych potřebovala poradit. Na moje hodiny chodí pravidelně jedna mladá paní, která je v současné chvíli zhruba ve druhém měsíci těhotenství. Čeká druhé děťátko. Nechce moje hodiny aerobiku vynechat a tak chodí i v tomto obdařeném stavu. Jsem z toho trochu nervozní, protože sama ještě děti nemám a nevím, zda to není nebezpečné. Stále jí hlídám, aby moc neposkakovala a břišní svaly posilovala jen napůl atd. Mohli byste mi prosím poradit, zda může na hodiny chodit nebo by bylo lepší ji to důrazně nedoporučit?

Děkuji moc a ať se Vám daří
Šárka
 Příspěvky 110 z 42 [Dalších 32 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.