| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Padá sníh

 Příspěvky 16 z 6 
  • 
10.10.2007 14:34:02
Dobrý den, zaujaly mě vámi sebrané říkanky. Máme takové malé cvíčo pro maminky s dětmi a potřebovala bych trochu obměnit naše říkanky. Chtěla jsem vás poprosit, zda byste mi mohla nějaké zaslat mailem. Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den :o).
Yukona, 2 deti
  • 
2.12.2003 17:46:59
Kamco, nebude to tak zle, neboj:) Ja teda nevim jake tam mate zimni pocasi, jestli vlhke tak to nebude nic prijemneho, ale u nas jsme nejvic co pamatuju meli 56 pod nulou...a to ti reknu, to byla zima;) Vylezla jsem na porch a zkousela jsem jestli se da v te zime plivnout, co prileti zpatky na zem, jestli uz to nebude jenom kus ledu:)))
Yukona, 2 synove
  • 
2.12.2003 16:16:10
jo Jano, manzel ma naprostou pravdu:) Navic zima je tady velice sucha a tak neni takove to lezeni do kosti:) Muzes chodit ve snehu prakticky v ponozkach a nenamocis si nohy (pokud ti teda neumrznou:))) Kde manzel zazil 40 pod nulou?
Kamca
  • 
1.12.2003 21:29:20
Jo, minus 40. Ted mame v Quebecu jen neco malo pod nulou. Jsem tu prvni zimu a kazdy me strasi, ze bude -40. Moc si to stale nedokazu predstavit. Na konci prosince cekam prvni mimco. Kdyz mi na predporodnich kurzech rekli, ze mam potom chodit kazdy den s mimcem ven, tak.....brrrr,neprijemna predstava. Jeste uvidim, jake to bude:-))))
1.12.2003 16:08:56
:-))) Yukono, teplo - jenom 25 pod nulou, tomu rikam zdravy optimismus :-))
manzel tyhle zimy zna, taky tvrdil, ze po dnech minus 40 bylo pro ne minus 25 vlastne teplo a chodily s rozepnutymi kabaty..jo, vsechno je asi relativni:-))

jana
  • 
1.12.2003 15:55:30
ale proc je radeji nevzit ven? Moc zima tam neni (nikdy) a drobeckum prospeje cerstvy vzduch. A to oblekani neni zase tak pracne, Ja jsem starsiho syna vozila jako miminko na sanich, na ktery jsme dali kosatinku z kocarku a jezdili jsme se dvema psy na prochazky. Dodnes na to vzpominam a lituju ze nemam z te doby vic fotek. To mu byly ctyri mesice. Podotykam ze je to kanadsky arktik, kde je vic zima nez v Cesku.....Dneska je teplo, jenom 25 pod nulou....
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.