| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jsme jedni z nich a bylo krásně...

 Příspěvky 110 z 28 [Dalších 18 >>]
dáša
  • 
8.11.2003 16:43:03
Omlouvam se, nekdo zneuzil me jmeno (snad ne Daniela, ktera na sve kudlance pise pod 20 pseudonymy, aby prilakala vice lidi).
dáša
  • 
7.11.2003 21:02:36
Sylvie, jde o to, že jménem Daniely tu píše zřejmě stejný závistivec, jako škodí na Kudlance. Daniela má českou klávesnici a nemá zapotřebí psát bez háčků a čárek. Navíc na Kudlance není nikde napsáno, že by ten článek vymyslela Daniela...
Sylvie
  • 
7.11.2003 19:53:44
Co na to říct... Já to znám ve stejné podobě, jako to otiskla Rodina a poštou mi to přišlo dřív, nežs to měla na Kudlance... Dokonce i dřív, než to bylo na Ženě-in (tam to bylo opět stejně jako tady na Rodině... a dřív než na Kudlance :o))))

S.
daniela
  • 
7.11.2003 15:19:34
Dokonce ho tu "upravili", ale na kudlanka.cz je spravne.
Mirka
  • 
7.11.2003 12:55:39
Jde o to jestli ten příspěvek psala Daniela...
Božka
  • 
7.11.2003 12:53:35
myslím, že tohle vysvětlení stačí... http://www.kudlanka.cz/10343_item.html
7.11.2003 10:52:22
Hmmm, Danielo, a odkud jsi ten článek opsala ty? CHá - tohle je "lavinovitě šířený mail", už jsem to tu psala. Holčiny uvedly, že tys ho na stránky dala páteého, já ho jinde četla už čtvrtého ;o) Tak na co zrovna TVŮJ souhlas? :oD

S.
Boadicea
7.11.2003 8:57:58
Mily Michal, Vasa "kudlanka" zverejnuje clanky z knih, internetu, bez akehokolovek uvedenia zdroja!!!! Ani jedneho!!! Takze Ty sa nemusis ospravedlnovat ani trosku. A ani tento clanok nepisala ona, samozrejme....niekto si rad stavia existenciu na praci inych, na internete je to lahke, ze?
Uz sa tam ozvalo VIACERO ludi s kritikou na jej adresu ohladom tejto temy, ich prispevky boli nemilosrdne vymazane. Dobre, nie :(?
Michal Malek
  • 
7.11.2003 3:22:38
Je mi lito, ze se tu snizuji k opisovani clanku od Daniely, ktera ma svoji kudlanku. Ja tam vedu kucharskou rubriku - tento tyden varim ryzi.
  • 
7.11.2003 2:34:16
Tento clanek jsem nepsala sama a tady na Rodina mi ho pretiskli bez meho svoleni. Original je na http://www.kudlanka.cz/12943_item.html
Je to tam mnohem lepsi nez tady, holky!
 Příspěvky 110 z 28 [Dalších 18 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.