| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Výchova chlapců

 Příspěvky 17 z 7 
Irena, 2 puberťáci a mrně
  • 
19.10.2003 19:00:33
ale u střední generace otců opravdu utopie. Trochu méně maskulinního chování mužů bych taky uvítala, ale domnívám se, že jde o dlouhodobý proces. Nadřazené chování mužů a někdy nemístné sebevědomí v souvislosti s letitou ekonomickou podřízeností žen má zatím hluboké kořeny. Snad další generace. Doufám, že se nám to u syna podaří.
Richard, 1 syn
  • 
15.10.2003 20:50:49
Mne sa tam nezda nic feministicke. Mne sa zda ta hodina denne malo.
Marie Románková,tři dospělé děti,tři vnuci
  • 
13.10.2003 21:59:56
Myslím, že dnešní mladí otcové jsou přístupnější názoru,že by se měli podílet na výchově svých dětí a hlavně jim jít příkladem.Moje generace byla vedena k opatrnosti v projevech svých citů a z toho pramenily další negativní postoje v roli otce.Mám ale zkušenost, že i tito "opatrní" otcové mohou být výborní dědečkové s veškerou obětavostí,příkladností a ochotou.
Běla dvě děti
  • 
30.9.2003 10:03:55
článek je velice zajímavý a hodně pravdivý, kdyby tátové dali přednost rodině a ne hospodě.
Emil
  • 
30.9.2003 1:21:59
Ten začátek, to je síla. Připadá mi, že shora uvedené názory na "muže" jsou silně feminizovány. Jsou utopické a duševně nevyzrálé. Žádat od muže, aby se z velké části choval jako žena je lesbické. Vždyť právě v rozmanitosti je krása!
Jsem přesvědčen, že problémy "mužské populace" jsou právě důsledkem "ženské" výchovy. Od školky po základní školu.
S druhou částí článku všk v podstatě souhlasím.
Pavel
  • 
26.9.2003 11:15:03
Ano, tudy vede cesta. Není jednoduché být dobrým otcem, ale když se ví jak na to, tak je to zábavné pro oba. Vím jak můj 3 letý syn miluje když mi může pomáhat a jak byl spokojený když s partou mých kamarádů a jejich dětí jel poprvé na vodu, poprvé spal ve stanu a vařil jídlo v kotlíku nad ohněm.
Věra, 3 děti
  • 
25.9.2003 23:36:29
Moc zajímavé, budu to muset dát přečíst tomu mému chlapovi. Snad se nad tím zamyslí.
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.