| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Tip na rodinný výlet - Národní park České Švýcarsko

 Příspěvky 18 z 8 
Jana
  • 
4.3.2015 14:18:54
Široký výběr prověřeného ubytování vybírejte i na http://www.region-ceskesvycarsko.cz/ubytovani/ Doporučuji. :-)
mamča
  • 
2.8.2006 19:01:16
České švýcarsko je opravdu něco nádherného. Mezi skalami, vodou a rostlinami z člověka spadne veškerá lidská strast a zloba a jen se dívá. Sice nás velmi bolely nožičky. Vzali jsme to jinou cestičkou, protože jsme byli v kempu na Olešce, takže jsme dojeli dolů do Hřenska autem, ale stálo to za to a dodneška máme krásné vzpomínky na tenhle kousek přírody. Jen nás mrzí, že pro obyčejného českého človíčko to všechno začne být finančně nedostupné. Jen ten vstup na Pravčickou bránu je nehorázný a slyšela jsem, že se bude platit i za vstup do soutěsek (ještě před lodičkami, které se také platí, což chápu).
Káta(14)
  • 
20.3.2005 14:30:15
Je mi 14, ale už 8x sem byla na táboře v Jetřichovicích...Né že by mě tábory nějak zvlást brali ale do tohoto kraje se prostě nedá nevrátit.Místa jako např. Mariana, Hřensko, Dolský mlýn a tisíce dalších nádherných míst...jestli někomu doporučuju zážitek z výletu...je to tato oblast.Miluju tento kraj pro jeho krásu a rozmanitost.K
  • 
27.7.2004 22:16:20
Jsem moc ráda,že je na to takový ohlas,protože i já jsem pro svou rodinu naplánovala dovolenou v Českém Švýcarsku pod stanem.Mám ráda turistiku a proto jsem shledala toto místo jako báječné.Chceme se ubytovat v kempu Česká brána,proto uvítám jakékoliv informace na gabrusaz@qiuck.cz. Díky moc Gabča
  • 
1.8.2003 14:00:43
jo jo je tam krasne http://universal.vmoste.cz/foto/jetrich2.htm
  • 
30.7.2003 10:24:16
Mohu jen potvrdit, že je v Hrensku a okolí opravdu nádherně.
Manžel má v tomto kraji rodiče, takže tam každoročně rádi trávíme dovolenou a je stále co objevovat.
Určitě se zajeďte podívat do České Kamenice, je to nádherné městečko s rekonstruovaným náměstím, krásnou kaplí, novým koupalištěm, na oběd si můžete zají do restaurace Starý klub - výborně tam vaří. Nad městečkem je zřícenina strážního hradu s rozhlednou, dále vyhlídky Jehla, Ponorka a Žába. Na náměstí mají informační středisko a určitě rádi poradí další zajímavá místa v okolí.
Janik
  • 
30.7.2003 10:23:54
Mohu jen potvrdit, že je v Hrensku a okolí opravdu nádherně.
Manžel má v tomto kraji rodiče, takže tam každoročně rádi trávíme dovolenou a je stále co objevovat.
Určitě se zajeďte podívat do České Kamenice, je to nádherné městečko s rekonstruovaným náměstím, krásnou kaplí, novým koupalištěm, na oběd si můžete zají do restaurace Starý klub - výborně tam vaří. Nad městečkem je zřícenina strážního hradu s rozhlednou, dále vyhlídky Jehla, Ponorka a Žába. Na náměstí mají informační středisko a určitě rádi poradí další zajímavá místa v okolí.
Nanyna, dcera 9let
29.7.2003 15:27:32
Díky za inspiraci!
N.
 Příspěvky 18 z 8 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.