| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nobelova cena na doma

 Příspěvky 110 z 32 [Dalších 22 >>]
9.7.2004 15:02:17
Tak velice děkuji za diskuzi o ponožkách, neboť toto téma velice důvěrně znám. Také mám doma plný šuplík singlových ponožek, ke kterým někdy přidám nějakou která je téměř identická (co na tom, že je třeba kratší, ono se to pod dlouhými kalhotami srovná) a po čase se zase ztratí nebo objeví ... A pak ještě máme doma oblíbené skřítky domácí kutily, kteří schovávají šroubováky, klíče, hřebíky, atd .. Mám už z těchto věcí takovou fóbii, že ji raději uvednu (když se někde válí) a odnesu jí manželovi aby ji sám uklidil, protože jinak jsem osočena, že jsem mu to zase někde zašantročila .. Ale já v tom nejedu! Opravdu!! :-))
Hanka, dcera 3 roky
  • 
8.8.2003 21:32:09
To jsem ráda, že nejsem sama. Vždycky, když tahám z pračky místo dvou ponožek jednu, mám pocit, že jsem se zbláznila. Díky za vysvětlení. H.
Petra
  • 
5.8.2003 22:36:37
A to jeste netusite, ze nekdy kolem roku 1995 obsahovala Pepsi v Cesku vodu, kdezto na Slovensku byla bez vody!!! To je magie, co?
Pett* (děti 2004, 2006, 2010)
5.8.2003 11:14:01
Jo tak ponožky, abyste věděly, odnášejí Marťani. U nás to dělají taky. Občas je právě i po půl roce vrátí. Jen nevím, co z toho mají a proč zrovna ponožky.
sylvaina
5.8.2003 8:58:05
Tvůj kamarád má pravdu. Máme obvzláště ponožkožravou pračku. Nejhorší je, že třeba dětské ponožtičky projdou až do odpadu a jsou schopné ucpat sifon. Manželovi ponožky pravidelně ucpávají pračku samotnou. Už si ji rozebírám sama, za opraváře bych utratila majlant. Sice všechno drobné prádlo dávám prát v sáčku, ale ty ponožky mrchy stejně vždycky proniknou.
4.8.2003 21:10:58
Hm, nemám co dodat k teorii vážení, ani ke ztrácení lžiček či nožíků... Zato mám kamaráda, který opravuje pračky, a když jsem s ním rozvinula diskuzi na téma ztracené ponožky, poučil mě takto: pračka s bočním plněním má kolem dvířek planžetu (taková ta guma:-), mezi kterou je milimetrová škvíra, která se ovšem při ždímání může roztáhnout až na 4 mm... A tudy údajně mizí ponožky - říkal, že kromě ponožek od tam loví kostice z podprsenek, knoflíky, drobné, či dámské kalhotky - prý je docela sranda sledovat majitelky:-)) Planžetu jsem prohlédla (jsem od přírody zvídavá:-) a žádnou škvírku nenašla, i když je fakt, že je to tam různě pokroucené... Pračky s vrchním plněním by měly být mizení ponožek ušetřeny:-))
eva +4rocny stupel
  • 
1.8.2003 13:01:10
Mna noze a lyzicky neposluchali roky (v mladosti),
od urciteho casu si davam bacha (odkedy mam
vlastnu domacnost a vlastne noze a lyzicky ;)
Skuste nejest jogurty a nesupat zemiaky,
nebudete musiet kupovat nove noze a lyzicky.
Zuzana
  • 
30.7.2003 10:40:10
Tu si génius, díky!!!!!!!!!!
Lonai
30.7.2003 8:58:38
Sally, díky za radu.
Hanka a Naty
29.7.2003 21:08:43
Sally díky za tip - a já nad tím tak dlouho bádala, a přitom je to tak jednoduché, že? Poslední dobou totiž zapomínám právě ty papírové kapesníky a to je potom pohroma - hlavně na tmavém olečení :o))
 Příspěvky 110 z 32 [Dalších 22 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.