| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Světový den diabetu - 27. června

 Příspěvky 16 z 6 
2.7.2009 19:44:36
Jsem geneticky ohrožena cukrovkou. Snažím se proto dodržovat správnou životosprávu. Měla jsem gestační diabetes i v těhotenství, bez inzulinu. Při snižování glykemie mi velice pomohl Bioaktivní chrom od firmy PharmaNord, který mi doporučila moje lékařka. Koupila jsem ho v lékárně. Mnoho dalších skvělých výrobku najdete na www.pruvodcehubnutim.cz Velmi doporučuji
Dia chrom užívám stále a moje glykemie je v normálu
  • 
19.1.2006 21:36:21
Jen vložím málou poznámku ohledně diabetes.Pracují ve zdravotníctví a s cukrovkou se potkávám na každém kroku.každý člověk ví,že léky které konzumuje jsou vyráběný na chemické bázi a tím pádem pomůžeme jednomu orgánu,ale púoškodíme jiný.Já osobně v dnešní době víc věřím přírodě a sám jsem si vyskoušel několík preparátu a můžu jen konstatovat,že zabraly,sice za delší dobu oproti klasickým lékum,ale výsledek byl ten,že tyto preparáty nic nepoškodily,ba naopak pomohly v místech,kde jsem to nečekal.Rád Vám poradím,kerberjiri@seznam.cz


  • 
19.1.2006 21:36:19
Jen vložím málou poznámku ohledně diabetes.Pracují ve zdravotníctví a s cukrovkou se potkávám na každém kroku.každý člověk ví,že léky které konzumuje jsou vyráběný na chemické bázi a tím pádem pomůžeme jednomu orgánu,ale púoškodíme jiný.Já osobně v dnešní době víc věřím přírodě a sám jsem si vyskoušel několík preparátu a můžu jen konstatovat,že zabraly,sice za delší dobu oproti klasickým lékum,ale výsledek byl ten,že tyto preparáty nic nepoškodily,ba naopak pomohly v místech,kde jsem to nečekal.Rád Vám poradím,kerberjiri@seznam.cz


  • 
19.1.2006 21:35:54
Jen vložím málou poznámku ohledně diabetes.Pracují ve zdravotníctví a s cukrovkou se potkávám na každém kroku.každý člověk ví,že léky které konzumuje jsou vyráběný na chemické bázi a tím pádem pomůžeme jednomu orgánu,ale púoškodíme jiný.Já osobně v dnešní době víc věřím přírodě a sám jsem si vyskoušel několík preparátu a můžu jen konstatovat,že zabraly,sice za delší dobu oproti klasickým lékum,ale výsledek byl ten,že tyto preparáty nic nepoškodily,ba naopak pomohly v místech,kde jsem to nečekal.Rád Vám poradím,kerberjiri@seznam.cz
  • 
19.1.2006 21:35:43
Jen vložím málou poznámku ohledně diabetes.Pracují ve zdravotníctví a s cukrovkou se potkávám na každém kroku.každý člověk ví,že léky které konzumuje jsou vyráběný na chemické bázi a tím pádem pomůžeme jednomu orgánu,ale púoškodíme jiný.Já osobně v dnešní době víc věřím přírodě a sám jsem si vyskoušel několík preparátu a můžu jen konstatovat,že zabraly,sice za delší dobu oproti klasickým lékum,ale výsledek byl ten,že tyto preparáty nic nepoškodily,ba naopak pomohly v místech,kde jsem to nečekal.Rád Vám poradím,kerberjiri@seznam.cz
  • 
2.7.2003 9:41:22
Dobrý den.
Mám devítiletou dcerku, která již čtyři roky trpí cukrovkou I. typu. Diabetes je v zásadě dvojího typu, přičemž většina článků a různých zmínek v médiích se týká "většinového" typu, II., jemuž lze vhodným životním stylem a stravovacími návyky předcházet, nebo alespoň snížit jeho riziko. Dítě ovšem, onemocní-li cukrovkou I. typu, jest touto nemocí přepadeno bez sebemenšího zavinění kýmkoli, je to onemocnění autoimunitního typu, kdy si tělo splete vlastní beta-buňky s viry a zničí je. Beta-buňky jsou v těle jediným zdrojem inzulínu, který tělo nenahraditelně potřebuje ke zpracování cukrů. Jelikož ale veškerá osvěta stran cukrovky se týká typu II., při kterém tělo svůj inzulín má, ale nestačí mu (díky v článku uváděným skutečnostem), je moje dítě opakovaně vystavováno reakcím "Aha, jedla jsi moc čokolády, a teď to máš..." Je mi to moc líto a prosím všechny, kdo toto čtou, aby rozlišovali oba typy cukrovky (ještě jsou i další, kterými trpí jen malé procento cukrovkářů), a když vidí člověka aplikujícího si inzulín (musí se píchat injekcí), nemysleli si hned, že prostě není schopen dodržovat dietu nebo se občas trochu hejbnout...
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.