| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Olympiáda s Orbitem

 Příspěvky 16 z 6 
Klimbalova, jeden maly syn
  • 
30.11.2005 12:12:32
vubec nevim,jak se dostat na stranky te olympiady.Muj KUBISEK se zucastnil sborove souteze a moc chci videt jeho fotky ani mi o tom nerekl , takze ted uz vim,co se tam delo
20.11.2005 21:58:17
Bohužel, jsem si všimla, že článek píše o předchozí Olympiádě. Ta letošní byla v červnu 2005 v Brně.
Odkaz na stránkách: www.lodm2005.cz
20.11.2005 21:51:46
Jsem ráda, že si konečně přečtu o Olympiádě dětí a mládeže také jinde, než na jejich internetových stránkách. Náše město o tom nepsalo takřka nikde. Moje dcera Tomanová Tamara se svou spoluhráčkou Bednářovou Helenou vyhrály 3. místo ve čtyřhře ve stolním tenisu v kategorii mladších žákyň. Bednářová Lenka dokonce vyhrála kategorii starších.
Mám radost, že aspoň tímto způsobem mohu na něco takového reagovat.
20.11.2005 21:49:47
Jsem ráda, že si konečně přečtu o Olympiádě dětí a mládeže také jinde, než na jejich internetových stránkách. Náše město o tom nepsalo takřka nikde. Moje dcera Tomanová Tamara se svou spoluhráčkou Bednářovou Helenou vyhrály 3. místo ve čtyřhře ve stolním tenisu v kategorii mladších žákyň. Bednářová Lenka dokonce vyhrála kategorii starších.
Mám radost, že aspoň tímto způsobem mohu na něco takového reagovat.
20.11.2005 21:49:09
Jsem ráda, že si konečně přečtu o Olympiádě dětí a mládeže také jinde, než na jejich internetových stránkách. Náše město o tom nepsalo takřka nikde. Moje dcera Tomanová Tamara se svou spoluhráčkou Bednářovou Helenou vyhrály 3. místo ve čtyřhře ve stolním tenisu v kategorii mladších žákyň. Bednářová Lenka dokonce vyhrála kategorii starších.
Mám radost, že aspoň tímto způsobem mohu na něco takového reagovat.
20.11.2005 21:48:49
Jsem ráda, že si konečně přečtu o Olympiádě dětí a mládeže také jinde, než na jejich internetových stránkách. Náše město o tom nepsalo takřka nikde. Moje dcera Tomanová Tamara se svou spoluhráčkou Bednářovou Helenou vyhrály 3. místo ve čtyřhře ve stolním tenisu v kategorii mladších žákyň. Bednářová Lenka dokonce vyhrála kategorii starších.
Mám radost, že aspoň tímto způsobem mohu na něco takového reagovat.
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.