| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Povídka: Svatba, na kterou nikdy nezapomenu

 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]
katy
  • 
4.9.2007 15:43:42
proč myslíš, že trapné? něco trápí tebe? divila by ses, ale v životě se někdy opravdu dějí věci jako ve filmu...
DušanL
  • 
28.6.2007 16:08:33
ahoj,
tak jsem si to precetl a prvnich par odstavcu jsem myslel ze se pise o moji chystane svatbe...(do te doby nez se zacali hadat).
Maminky si tu svatbu chystaji naprosto bez nas a delaji si ji tak jak ji vlastne chtely mit ony...(a ne jenom u nas tomu tak je co vim)
MAMINKY CELEHO SVTA:!!PROBERTE SE!! svatba je nas mladych a kdyz ji chceme jako party s prastkem a pivem, tak tomu tak sakra bude :)
Patricie
  • 
16.2.2005 9:56:12
Trapná povídka ve stylu hollywoodskych reziseru... nechapu, jak muze takoveto klise nekoho dojimat.
El , Julča 7/04
11.12.2004 12:24:38
tak to se ve skutečnym světě nemůže stát. I když........:-)
12.1.2004 2:03:53
Nááádhera!!To by jistě stálo za scénář k filmu!!
saxana
  • 
30.4.2003 16:12:11
Svatba mojo sestry byla pohadkova a trvala 3 dny. Moji rodice a novi tchani si padli do oka jiz pred svatbou. Pak prisel rozvod. Moje matka nemuze byvale tchyni prijit na jmeno a byvala tchyne nezustava o nic pozadu. Pak se vdavala druha sestra. Mnohem mensi svatba ale stale honosna. Deti se milovali, novi tchani se milovali. Nez jeli na spolecnou dovolenou. A je po lasce. Sestra ke tchanum ani nejde a kdyz prijedou na navstevu tak jeji manzel u nasich jenom prespi a cele dny travi ze svou rodinou. Moje matka rozdelila i vnuky, jeden je jejich a druhy je nas. Pohadka?......
29.4.2003 17:24:34
Ahojte,
dobre som sa na príbehu pobavila a hlavne som sa vyborne zasmiala. Viem si to zivo predstavit, podobnych pripadov je vela - s tym rozdielom, ze tomu bohatemu/ej vedia rodicia taku nastavajucu/eho naozaj vyhovorit. Viem, ze na bohatstve nezalezi, lebo som to podobnu situaciu prezila, ze som mala s byvalym manzelom vsetko, ale bola som dusevne prazdna, vobec sa o mna nezaujimal, jedina vec, ktora ho zaujimala, boli peniaze a majetky. Takze radsej budem jest suche korky s milovanym partnerom a pocitat kazdu korunku ako mat vsetko co sa mi zaziada a po nociach plakavat osamotena a dusevne opustena.
Majte sa!
Marcela
  • 
15.4.2003 23:45:08
Zdravím. Můžu vás ubezpečit,že tahle povídka se odehrála jen v mé hlavě i když pravdivý základ má.Podobnost je tedy jen čistě náhodná!Bylo to myšleno jen,jako příjemné/snad/zamyšlení.Přesto přeju uvedeným rodinám,aby se smířily!Vždyť na tom světě jsme jenom tak krátce,tak proč si to znepříjemňovat!Mějte se moc hezky... Mitchel
Chiara
  • 
15.4.2003 20:46:36
Byla jsem pred peti lety na svatbe, brali se Jan a Marcela. Jan byl vysokoskolak a mel neuveritelne bohate a vycurane rodice. Marcela byla kadernice a mela rodice uplne normalni...
Po svatebni hostine (pro 50!!! lidi) vykrikl otec Jana :"Sebrali jste mi syna, tak to zaplatte!" a odesel stredem. Marcelin tatinek to zatahl vsechno, nejakych 65 000. Dodnes se spolu nebavi :)
Tulipka-20 t.
  • 
11.4.2003 18:00:47
...pres ty slzy :))
 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.