| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jaké je to být maminou v Austrálii 1.

 Příspěvky 19 z 9 
  • 
7.11.2006 14:10:02
Ahoj Gábino,

Tvůj článek je velmi zajímavý a proto bych Ti chtěla po tvé zkušenosti stát se maminkou v Austrálii poprosit o pár informací ohledně výdajů v průběhu těhotenství a po porodu. Vím že miminka potřebují spoustu očkování a pokud vím nárok na mateřskou tam není. Předem Děkuji Stáňa
Marketka
3.3.2003 6:03:10
Ahoj Gabino,

Zdravim ze Sydney. Tvuj prispevek je super, precetla jsem ho jednim dechem. My jeste miminko nemame, zatim jenom planujeme. Strasne moc mne zajima jak to tady v Australii chodi, ja mam jenom mlhave tuseni. Tesim se na dalsi dily.
Marketa
Lucka
  • 
28.2.2003 21:13:05
Moc pěkný článek. Trošku mě to i dojalo. Kdy bude pokračování? Nenapínej!
26.2.2003 23:16:18
Hezky napsane.Take uz to mam za sebou ale tvuj clanek jsem si precetla a zavzpominala.Uz se moc tesim na pokracovani.
26.2.2003 23:06:42
Moc děkuji za povzbuzení. Mám toho sice kopu, ale díky němu určitě se brzy pustím do dílu "Porod". Počítám tak týden, dva.
26.2.2003 20:40:14
Gabino,
na te fotce z osmeho mesice neni vubec videt, ze nejake miminko cekas...U me to bylo to same, hodne lidi me tehotenstvi nezaregistrovalo. Studovala jsem postgradual a v polovine devateho mesice pan profesor, u ktereho jsem delala diplomku a ke kteremu jsem chodila pravidelne na konzultace, vykulil oci a prekvapene zvolal "Ale slecno, vy jste tehotna!!? :-)))
Jíťalka
  • 
26.2.2003 13:54:45
Moc ráda jsem se (opět) přenesla na druhou stranu zeměkoule a "zažívala" Tvoje/vaše čekání na miminko. Piš, piš, piš, je to krásné! :o)
Plno invence, úžasných zážitků, nápadů a kreativity + kopu nadšených čtenářů Ti přeje teta Jitak
26.2.2003 10:12:14
Ahoj Gabi,
zrovna sedim v praci a hlavou se mi honi tisice myslenek - jak "zvladnu" sve prvni mimi (jsem ve 32tt). Jestli to na MD nebude stereotyp, jestli budu casem schopna venovat se i necemu jinemu nez detatku, jestli, jestli ...
Tvuj clanek me uplne z te "pochmurne" nalady vytrhnul. Je to tak nadherne napsane! Tvuj pribeh je strasne podobny memu, s tim rozdilem, ze my stale zijeme v CR. Mimi se nam taky podarilo v dobe, kdy jsme si prali, zadne vaznejsi problemy v tehotenstvi zatim nemam ...
Moc se tesim na pokracovani a dekuji za tak krasny clanek! Mejte se s mimiskem moc krasne. Simona
26.2.2003 8:56:19
Ahoj Gabi

pises moc pekne, kdyz bude dalsi dil? Je to docela napinave:-))
 Příspěvky 19 z 9 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.