| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Byl jsem u zápisu

 Příspěvky 110 z 11 [Dalších 1 >>]
a a n
  • 
24.8.2004 8:06:26
kterápak škola má tak zajímavé přijímačky, za rok budem nějakou dobrou potřebovat
a a n
  • 
24.8.2004 8:04:38
kterápak škola má tak zajímavé přijímačky, za rok budem nějakou dobrou potřebovat
L+M+M
  • 
28.1.2003 21:09:42
:-)))

Svět je malý.. já do 1.A a do 5.B a začíná mi být dost líto, co nás (starší dceru) čeká příští rok..

Jak se Vám u nás líbí?

lenka
  • 
27.1.2003 20:18:57
Já zatím nikam, ale doufám, že do jedné z těch prvních tříd...
Lenka Š.
27.1.2003 12:23:20
:)))
Já chodím na třídní schůzky do 2.A a 3.C. Kam vy?

Jirka
L + M + M
  • 
26.1.2003 23:37:35
A udělali jste dobře, protože na Chlupovce je to SUPER!!!
Obě děti i maminka jsme nadšený!
  • 
26.1.2003 11:19:01
Milý Jiří,

patřili jsme k té většině rodičů, co jim nějak nenapadlo vzít si sebou k zápisu fotoaparát a pak jsme litovali… Jaké pak bylo naše překvapení, když jsme u Vašeho příspěvku našli nejen fotky z té „naší“ školy, ale i té paní učitelky, která naši Kačenku u zápisu přijímala. Takže díky a třeba se jednou potkáme na třídní schůzce…
Zdraví
Lenka Šimková

P.S.
V Mátě 28. 1. bude povídání o metodě Čtením a psaním ke kritickému myšlení, kvůli které jsme mimo jiné tuhle školu taky vybrali.
24.1.2003 10:33:14
Takový zápis jsme absolvovali vloni, podle toho testu na kreslení to vypadá, že možná i ve stejné škole. Byl to hrozný nervák, jako u přijímacích zkoušek, do školy byl hrozný nával, ale dopadlo to dobře, kluka nakonec vzali. Na svůj zápis se nepamatuju, je to už spousta let, jenom vím, že jsem byla u zápisu dvakrát. Napoprve mi nevzali, protože jsem narozená v září a dětská doktorka to nedoporučila. Tak jsem se ze vzteku - všechny moje kamarádky byly starší, takže ty zapsali - naučila za ten rok číst a počítat, abych nebyla pozadu. Ve škole jsem se nudila a nosila pak samé poznámky.
22.1.2003 22:25:58
Tak ti milý Šímo přeju, aby celá tvoje školní docházka byla jednou takovou hezkou procházkou se spoutou nápadů a zábavy, jako byl ten den školního zápisu. Hodně štěstí!

Jolma
22.1.2003 19:55:13
Já jsem zase musela malovat maminku a nakreslila jsem jí princeznovské šaty a pak ze mě deset minut páčili, jestli maminka má opravdu šaty jako princezna a já jsem tvrdila že ano a oni říkali že ne. Ale do školy mě nakonec vzali.
 Příspěvky 110 z 11 [Dalších 1 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.