| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jsme milionáři!

 Příspěvky 110 z 10 
  • 
28.11.2002 0:47:29
něco mi říkalo, že si mám dnes večer pustit rodinu a vida, milionáři, moc vám to Jirko přeji, udělal jste obrovský kus práce, ale já také, protože hodně přečtených stránek jde i na můj vrub, jen s tou stále slibovanou psací aktivitou to slavné není. Snad se polepším. Přeji další miliony /hodily by se i ty papírové/! Zdena.
27.11.2002 16:49:01
Vždycky jsem věřil, že jednou tento den nastane kdy se zjistí, že je tady veliká návštěvnost a že práce všech kteří se tady na něčem podílejí přinese ocenění a tudíž nebyla to práce vniveč a jsem strašně rád, že se mě toto přání splnilo. To se mě bude krásně spinkat s tímto pocitem a doufám, že i ostatním co dělají vše proto aby to tady vzkvétalo. Doufám, že se mě splní i mé přání, že to tady bude fungovat stále a všichni budeme v pohodě a s nadšením dělat to co děláme a že stále bude taková návštěvnost. Také bych si přál abychom se mohli věnovat tomuto serveru jako hlavní pracovní náplni a ne jenom jako náš koníček po celodenní náročné práci, pevně věřím, že se mě i tato přání jednou splní. Všem kteří navštěvují tento server přeji ať se jim vše daří v životě, ať stále sem chodí a ať tady najdou odpovědi na svá trápení.

Robin
technické záležitosti a správa katalogu odkazů
  • 
20.11.2002 21:20:08
Jako rusalka po mesickovi, posilam po Vas zpravy. Nejen princum , vsem spriznenym dusim! A ony dochazeji. Muzeme se tak vsichni setkavat, vzdycky, kdyz to potrebujeme...At uz jsme od sebe jen par ulic nebo i par mensich ci vetsich louzi... Zrovna v nedeli k nam k ohnicku za 17.listopad prislo v Mission Bay v San Diegu nekolik novych ceskych maminek. Diky Rodine... Vera S.
20.11.2002 12:04:07
Blahopřeji a přeji mnoho dalších čtenářek. Jen tak dál.

Jana
20.11.2002 11:27:23
Jirko,
taky se připojuju ke gratulantům! Díky těmto stránkám mám doma vlastně rodiny dvě - tu mojí a všechny ty holky a maminky, co umí pohladit po duši, poradit nebo jen tak pokecat. Takže dík patří tobě a vlastně i nám všem :-)
Petruše
19.11.2002 16:16:40
Jirko
připojuji se ke gratulentům!!! Dělám, co můžu - Rodinu chválím kudy chodím a pár stovek přístupů bude určitě mých....
A všiml jsi si, kdy jsou ty propady? No nebýt víkendů, tak už máš ty milióny dva :o)))
Ale ony brzy budou - když to s námi dál vydržíš. Držím palce
Simča
sasanka
19.11.2002 13:25:49
O Jiri, Jiri,
s tebou je to hodne bez potizi
To co hledam uz jsem nasla

Rodina je toho hesla

Ze s Jirim se to cte skratka
Dobre, klidne, jako pohadka.

O Jiri, Jiri,
rekni kto s tim se smiri
kdyz nebude to vsechno na papiri

Hod to rychle do Netu
Pro Rodinu k proklepu

O Jiri, Jiri,
ta chvila se plyzi
v pristim roce –onovej
bude Jiri Rodinovej.
  • 
19.11.2002 13:16:07
Jirko, jen tak dal a diky. Taky diky vsem, kteri se na tvoreni stranek podileji. Tahle rodina, je jedna z tech nejlepsich ktere znam. :o) Vanesa
Lida a 2holky
19.11.2002 12:39:20
Jirko,
take se pridavam ke gratulaci. Odvadis skutecne skvelou praci a spousta "mamin" ma skutecne radost.

diky, a doufam, ze 2hy milion tu bude brzy.
Petra
  • 
19.11.2002 12:36:25
Jirko moc gratuluju a taky děkuju za to, že jsi a vedeš tyhle stránky. Ještě jednou dík a hodně štěstí

Petra
 Příspěvky 110 z 10 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.