| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Uvztekané dítě

 Příspěvky 110 z 187 [Dalších 177 >>]
Milan Jodl 2 kluci 11 a 13
  • 
20.4.2012 7:45:17
Já se s nimi nepárám. Když je třeba, misí se svléknout donaha, položit na postel nebo se přehnout přes stůl, tam jej drží manželka za natažené ruce a netrestaný předžuje v lopatkách. Pak už jenom řemen a dávám na zadek, nebo důtkami ho zmaluji od zad po stehna.
Jan
  • 
31.8.2007 20:37:20
Milá Naďo.Myslím,že to byla docela slušná podpásovka,ale mezi vámi ženamY!!
  • 
1.7.2006 9:05:23
Mám 10 letou dceru a někdy se to opravdu bez výprasku nedá!Když něco provede já ji svléknu kalhotky, lehne si na postel a manžel ji vyplatí 25 rukou na holou a pak ještě musí před námi klečet v koutě s nahatou zadnicí!
Pavla 34let.
  • 
1.7.2006 8:59:40
Mám 10 letou dceru a někdy se to opravdu bez výprasku nedá!Když něco provede já ji svléknu kalhotky, lehne si na postel a manžel ji vyplatí 25 rukou na holou a pak ještě musí klečet v koutě s nahatou zadnicí!Pavla 34let.
Naďa
  • 
9.5.2006 12:46:49
Nejdříve, milá Lenko, doporučuji naučit se český jazyk a pak se naučit výchovu dětí. Je mi líto vašich dětí. Naďa
Naďa
  • 
9.5.2006 12:37:08
Mám dvouletou dcerku, krásně mluví, je bystrá ale děsně tvrdohlavá a uvztekaná. Už to trochu přechází, ale nejhorší je, když jsme třeba nemocné. Naše scénky trvají čtvrt hodiny a je to jako když jí na nože berou. Zkusila jsem jednou udělat to samé co ona, a pomohlo to. Začala jsem vřískat a kopat nohama a ona přestala. Také občas pomáhá, že ten vztek vyháníme z okna, nebo ho posíláme na měsíc atd. Ale to také nefunguje věčně. Jednou nám pomohl soused, že zabušil, ať to dítě už konečně neřve. Je to běh na dlouhou trať. Držím všem maminkám a sobě palce.
  • 
13.12.2005 11:53:23
Dobrý den,
Jmenuji se Lucie a je mi 10 let.Tatka se oženil a vzal si novou maminku moje maminka umřela když sem byla uplně malá.Nechtěla sem ji poslouchat ale měla sem protože mi to oba dva nakázali.Zlobila sem a odmlouvala a mamka žíkala že skouším hranice co všchno vydrží aže mě bít po hlavě nebude.Jednou sem ji zatajila pětku a poznamku když na to přiška tak hodně křičela a žekla at ji podám vařejku že si o mě nebude otloukat ruku a řekla běž do koupelny.Stahni si kalhoty punčochače kalhotky ohla mě přes koleno trestala mě vařejkou uplně na holou pěkně to bolelo a štípalo.Měla sem pěkně červenej zadek slíbyla sem ji že už to neudělám.Ráno sem mala na zatku modráky.Měla sem plaváni a před děckama sem se styděla.Co mám dělat aby sem už nezlobyla?

Lucka 10 let
Líza
26.11.2005 12:11:42
...no ona to možná nebude žádná Lenka...
Klára
  • 
26.11.2005 11:53:53
Milá Lenko, místo bití dětí vařečkou bys radši měla studovat pravidla pravopisu, jsi téměř negramotná! Tvé názory na výchovu jsou otřesné!! Klára
Lenka
  • 
26.11.2005 10:35:09
Ahoj Locko,
Já já mám děti dvě, synovi je 10 a dceři 8 let. Trestám je podle toho co provedou větčinou pomuře zákaz televize nebo je pošlu klečet do kouta.Zákaz televize má cenu když tam je co se jím líby.Když jim něco zakáži aspon po padesáté a oni neposlechnou nebo když blbnou a něco rozbyjí nebo když lžou zapirají známku nebo poznámku tak jím dám výprask ale vždycky poředný aby si to pamatovali.Pohlavkování, fackování nemá cenu kdyby ste je bila každý den tak si na to zviknou nebudou si stoho nic dělat.Dávat facky hlava nehlava nebo je silně pohlavkovat tak jím můžete dost ublížit.Nejlepší je trestat přes zadek a na holou.Vezmu si vařečku abych si neotloukala ruku musí si stáhnout kalhoty apořadně jim vařečkou nařežu na uplně nahý zadek a požadně aby to k nečemu bylo mají pak sice od vařečky i jelita ale slibují a na delší čas to pomůže.
 Příspěvky 110 z 187 [Dalších 177 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.