| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Do země vycházejícího slunce s malou školačkou I.

 Příspěvky 15 z 5 
31.7.2008 7:51:28
Už vícekrát mě překvapila nesnášenlivost v diskuzích, ale tohle je příliš. Doufám, že na rodině.cz existuje osoba, která příspěvky monitoruje a vulgární maže. Tento příspěvek je jistě právě toho druhu.
Aďka
  • 
8.12.2007 11:05:05
Moc hezké čtení, inteligentně a příjemně napsané. Máte zde ještě nějaké článký či postřehy z vašich cest?
Jasněnka
  • 
11.10.2007 14:37:27
Co jako má být hnusný? Věřiny články jsou vždy perfektní, moc ráda je čtu. Možná vám připadá hnusný ten "mekáč"... Můj názor je, že nic se nemá přehánět. Než aby si rodiče uhnali stres, žaludeční vředa a já nevím, co ještě, ať dají klidně tak velkému dítěti hamburger. Navíc, už i u Meka se dá vybrat a nemusí být vše jen extra nezdravé. Mléko místo koly, ovocný sáček místo hranolků...tak v čem je problém?

Věrko, doufám, že tohle o Japonsku není konec, těším se na pokračování...
Mychaela
  • 
10.4.2007 8:11:26
běžte s tím do prdele je to fakt hnusný
Melišová jedno dospívající dítě druhe malé
  • 
10.4.2007 8:09:29
běžte s tím do prdele je to fakt hnusný
 Příspěvky 15 z 5 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.