| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Chcete si osvojit dítě?

 Příspěvky 15 z 5 
Ella, studentka VŠ
  • 
22.3.2006 19:55:04
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak byste reagovali na možnost osvojení i dítěte již zletilého???
  • 
29.9.2003 18:22:55

Čekali jsme na našeho chlapečka pět let.Prošli jsme psychotestama,šťouráním do života a učením jak vychovávat dítě.Nebylo to moc příjemné,ale co by jste pro to neuděly.Jelikoš má malý dva roky(dostali jsme ho ve třech měsících),máme podanou žádost druhou a to na holčičku.Prý by to už takový být nemělo.
Claudia
  • 
24.8.2003 4:31:12
Ahoj Ivule!
Precetla jsem si tvuj kratky dopis a chtela bych Ti a tvemu manzeli napsat ze je super ze jsou lidi jako vy dva a dokazi adoptovat dite.Proto vam preji hodne uspechu a at vam to co nejdrive vyjde.
13.9.2002 7:40:48
Ahoj Jarko,
já - teda my s manželem máme zažádáno o dítě. Čekáme, až nějaké "vhodné" pro nás najdou. Teda spíš až najdou nás pro něj. Pokud bys chtěla, povídáme si o tom v sekci náhradní rodina. Zatím ahoj :)
  • 
12.9.2002 14:45:30
Ahoj vespolek,
myslim, ze prave toto jsou otazky, ktere si pred rozhodnutim o osvojeni kladou snad vsichni rodice. Ale jak na ne odpovedet a zustat objektivni... Nemam prilis sebeduvery a nejsem si natolik jistá, abych rekla ano, trpelivosti, penez, casu, atd. mam dost a o budouci prirustek se dokazi vzorne postarat...
Jak jste na tom Vy? Je tu i nekdo, kdo uz ma cely ten proces za sebou?
S pozdravem
Jarka
 Příspěvky 15 z 5 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.