| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Speciální pyžámko - pomocník v boji proti syndromu náhlého úmrtí kojenců

 Příspěvky 110 z 43 [Dalších 33 >>]
Milos
17.6.2010 9:06:54
Tady mate odpoved proc se objevuje SID a proc v Japonsku SID uz nemaji :-)

http://biorga.webgarden.cz/myty-o-ockovani

Milos
17.6.2010 9:06:44
Tady mate odpoved proc se objevuje SID a proc v Japonsku SID uz nemaji :-)

http://biorga.webgarden.cz/myty-o-ockovani
  • 
24.7.2007 10:47:22
Chcela by som reagovať na Váš príspevok, zrejme neskoro ale predsa. Mám 4-mesačného synčeka, ktorý sa narodil s nízkou pôrodnou váhou. V jednom mesiaci začal mať apnoické pausy a poviem Vám ten strach a tú hrôzu by som nikomu nepriala. Vidieť ako sa Vám dieťa dusí a nemôže sa nadýchnuť, chytá modrú farbu je to najhoršie čo som prežila. A hlavne tá bezmocnosť. Boli sme dvakrát v nemocnici na pozorovaní robili nám všelijaké vyšetrenia a nakoniec nás poslali domov s tým, "možno" z toho vyrastie.Máme doma aj podložku často nám pípa falošne ale mám aspoň istotu, že som spravila všetko pre neho. Skúšali sme aj liečiteľku. Bola som dokonca pri veštici ktorá mi povedala, že sa to ešte bude opakovať ale pokiaľ budem dávať na neho neustále pozor tak z toho vyrasie. Drobčeka neustále strážime aj s partnerom aj keď spinká sme pri ňom, a nemyslím si že by to bolo prehnané. Keby prestal dýchať a ja by som pri ňom nebola asi by som si to nikdy neodpustila. Už niekoľkokrát mi mohol zomrieť keby som som ho nestrážila. Nám sa to stáva aj cez deň aj v noci tžakže si nemyslím že by podložka alebo to oblečenie boli vyhodené peniaze.
Michaela
  • 
24.7.2007 10:46:40
Chcela by som reagovať na Váš príspevok, zrejme neskoro ale predsa. Mám 4-mesačného synčeka, ktorý sa narodil s nízkou pôrodnou váhou. V jednom mesiaci začal mať apnoické pausy a poviem Vám ten strach a tú hrôzu by som nikomu nepriala. Vidieť ako sa Vám dieťa dusí a nemôže sa nadýchnuť, chytá modrú farbu je to najhoršie čo som prežila. A hlavne tá bezmocnosť. Boli sme dvakrát v nemocnici na pozorovaní robili nám všelijaké vyšetrenia a nakoniec nás poslali domov s tým, "možno" z toho vyrastie.Máme doma aj podložku často nám pípa falošne ale mám aspoň istotu, že som spravila všetko pre neho. Skúšali sme aj liečiteľku. Bola som dokonca pri veštici ktorá mi povedala, že sa to ešte bude opakovať ale pokiaľ budem dávať na neho neustále pozor tak z toho vyrasie. Drobčeka neustále strážime aj s partnerom aj keď spinká sme pri ňom, a nemyslím si že by to bolo prehnané. Keby prestal dýchať a ja by som pri ňom nebola asi by som si to nikdy neodpustila. Už niekoľkokrát mi mohol zomrieť keby som som ho nestrážila. Nám sa to stáva aj cez deň aj v noci tžakže si nemyslím že by podložka alebo to oblečenie boli vyhodené peniaze.
Michaela
9.6.2006 23:36:29
Aiso, pokud ti dítě řvalo na pípající podložce, šlo spíše o poruchu podložky než o SIDS. Já jsem si nebezpečí také vědoma a nechci nic zlehčovat, ovšem zase bych neřekla, že je to častější než chřipka.(A tu málokterý kojenec dostane 3x)
aisa gonzalez 1.dcera
  • 
9.6.2006 22:00:15
Ahoj,je mi lito,ze takhle maminy strasis.Ja mam osobni zkusenost s destickou a muzu rict,ze me dceri to zachranilo zivot trikrat!Pokud s miminem zatreses a zkousis vsechno ihned jakmile prestane dychat,ver tomu,ze mozek,jak pises naskoci a mas dost velkou sanci dite zachranit a vcas zavolat lekare,ktery ti muze pogratulovat,vzit maleho,nebo malou do nemocnice na pozorovani,nebo poskytnout poomoc,pokud ji dite jeste potrebuje.U nas pomohl jednou i samotny alarm,ktery dite probral.Jde o to,ze dite spi natolik hluboce,ze zapomene dychat,v tu chvili mu to musi nekdo pripomenout,nebo ho natolik vydesit,ze se probere a zacne plakat.V to mas uz nadech.Takze nestras a ostatnim vrele doporucuji.Aja
XX slecna bez deti
  • 
2.1.2006 15:04:07
to je dobry vtip: ),hlavne s tou cepickou a myslenkama!
XX
  • 
2.1.2006 15:03:07
to je dobry vtip: )
lenkadvě děti
  • 
17.6.2005 13:32:17
tak to nevím co měla kamarádka za nervy tuto podložku jsem používala dva roky a díky ní jsem spala v pohodě a bezpečí že mam přehled že mi prcek dýchá kdo nezažil neví
lenka
  • 
17.6.2005 13:32:08
tak to nevím co měla kamarádka za nervy tuto podložku jsem používala dva roky a díky ní jsem spala v pohodě a bezpečí že mam přehled že mi prcek dýchá kdo nezažil neví
 Příspěvky 110 z 43 [Dalších 33 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.