| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mít dobré partnerství a šťastné děti

 Příspěvky 17 z 7 
7.2.2009 21:45:27
Musím moc pochválit, jaké pohodové dovolené jsme si užili loni a předloni v domě rodin ve Smečně. Je tam opravdu dobré zázemí, aby se rodiče nemuseli starat o "chod domácnosti". Dobré jídlo (i pro miminka a batolata), vybavená herna, zahrada s pískovištěm, jezdítky a dvěma trampolínami, a hlavně společnost různě velkých dětí - to byl vlastně hlavní důvod, proč jsme tam poprvé jeli (tehdy šestiletá starší dcerka žebronila o dovolenou s dětmi a manželův kolega z práce se tam chystal se dvěma dětmi a miminkem). Měli jsme čas podnikat různé akce a výlety, ale také jsme si pěkně odpočinuli, když si naše děti hrály s ostatními. Podruhé jsme jeli už proto, že se nám tam všem moc líbilo. Děkujeme
  • 
30.9.2008 9:43:01
Dobrý den!
Líbí se mi Váš počin, také se zajímám o stav a potřeby dnešní rodiny. Mám manžela a synka (7 let). Někdy mám pocit, že podpora rodiny je pouze osobní snažení, chybí mi ucelenější ochrana třeba od státu, Držím palce, přijedeme se podívat, zkuste podpory EU.
Petra
baradedic
  • 
28.9.2008 20:32:27
děkuji za další informace o vaší organizaci a o vás...
19.7.2004 11:43:59
Dům rodin Smečno má stránky www.dumrodin.cz
  • 
8.2.2004 22:07:33
Prosím o bližší informace o programu. Děkuji Petra Zemanová
27.5.2003 20:08:30
To vypadá na úžasný dům pro mě. jsem na mateřské dovolené a ráda bych někam vyrazila. Můžete mi poslat podrobnější informace, případně nějakou přihlášku? Děkuji Iva z Plzně. m.matess@seznam,cz
Stana
  • 
20.6.2002 9:41:28
To je neuveritelny...kousek odtamtud bydlim, Smecno znam docela dobre a vubec jsem o tomhle domu nikdy neslysela....
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.