| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Snažíme se on-line . Aneb bude nový deníček?

 Příspěvky 17 z 7 
31.5.2002 11:26:04
Omlouvám se, že odpovídám až teď, ale byli jsme na cestách. Odpovědi si najdeš na http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=55410

A děkuji za podporu a držím palce ať se brzy zadaří.
Henri
Marika, syn 12 měs.
  • 
27.5.2002 18:58:56
Píšeš moc hezky! Deníček miminka a malého sourozence by byl určitě fajn. My máme 12 měs. chlapečka a začali jsme se snažit o další mimi. Chtěla bych si na Rodině přečíst odpovědi na Tvou otázku, "jaké je těhotenství s malým dítětem", ale nemůžu to najít. Poradíš mi?

Marika
24.5.2002 14:20:26
Nie, kluci sú moji nevlastný. Máme ich oficiálne raz za dva týždne, ale obvykle častejšie.
A dík, budem písať a písať.
24.5.2002 12:26:43
Jé, to je dobře, že jsi se tak rozhodla. Já se taky budu těšit na novinky. Zrovna včera večer jsem se nechávala unášet vlnou mateřského štěstí, když jsem byla se svými beruškami sama doma a Karolínka (19 měsíců) mi pomáhala koupat naši půlroční Kačenku, pak se při kojení uvelebila vedla mě na pohovce, nakojila svého pejska a nakonec nás obě zasypala pusinkami a něžným výskáním mámá, Káká.

No, s námi vlastně taky občas pobývá ještě "kluk", bráška našich berušek, holčičky se v něm jen vidí a Karolínka už si s ním v malých lumpárnách nezadá. Pobýval s námi taky několikrát vždy na pár dnů během mého druhého těhotenství, to bylo, pravda, někdy už docela veselo, ale všechno se nakonec dalo docela dobře zvládnout.

Moc Ti přeju, aby i vás probíhalo všechno v opravdové pohodě, ale to ono určitě bude.

Hanka

24.5.2002 8:37:47
Môj nadpis hovorí asi za všetko. Tak hlavne píš, píš, píš. P.S.Len taká poodtázočka (možno mi to uniklo), tí "kluci" asi nie sú Tvoji, alebo áno?
Agnes (1,5 dítěte)
23.5.2002 11:40:35
Už jsem taky natěšená, takže písat, písat a písat! bohužel, můžu být věrná čtenářka jenom zhruba 1/2 roku, pak nastupuju na mateřskou a už se budu radovat z vlastního drobečka. Ale třeba si udělám občas najdu chvilku "zasurfovat"...hihi. mějte se hezky a čekám na další článek!
Vacerka
23.5.2002 10:38:36
uz se tesim a slibuju ze budu verna ctenarka ;o))
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.