| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Taková normální rodinka během jednoho obyčejného týdne

 Příspěvky 16 z 6 
ed
  • 
10.5.2002 22:32:44
ed
Karkulka, holky 4 a1 rok
  • 
30.4.2002 1:25:25
Tak za tenhle članek dekuji. Pred tydnem nam skoncil mesicni maraton, ktery v sobe zahrnoval dvoje plane nestovice a tri strevni chripky ( z cele rodiny jsem se vsemu vyhnula jako zazrakem jenom ja) a musim rict, ze jsem temer prehodnotila svuj pohled na budouci potomky. Tohle trojmo - to bych asi nezvladla, rikala jsem si. A ted si prectu, ze to jde prezit! (Pokud ovsem jeste zijes...) Tak uvidime. Budu se snazit byt taky Silna.
Diky, tvoje clanky jsou vskutku posilujici.
12.4.2002 9:35:56
Ahoj Magdo,
rozhodne se nemas za co stydet, i kdyz ma nekdo doma dite, ktere nechodi nebo nemluvi, tak si se zanetem stredniho ucha dela zrovna takove starosti, jako i ty!
Tomu ver! Rozhycovana mala telicka uprostred noci dovedou privest k zoufalstvi kazdeho. A nakonec se mira te materske bolesti meri tim, kolik toho ti drobecci sami musi nest. A ta ouska boli vsechny deti stejne, at uz jsou to jinak pekni raubiri nebo jezdi na voziku.
Takze Silni budte silni!
11.4.2002 21:44:26
Cau Magdo, pri cteni clanku jsem se trochu zhrozila, ze nas jeste cekaji pekne veci. Zatim jsme nic takoveho nezazili, ale vim, ze jednou ten den take prijde... Vsechny Vas zdravime a prejeme, at se Vam bacily dlouho vyhybaji.
Radka, 14.tt
  • 
11.4.2002 14:26:34
Děkuju - pokaždé znova.
Ivana, holcicka {jedna a je ji dost :-}
  • 
11.4.2002 11:42:26
...Tu jsi me tim psanim tak potesila, ani nevis jak...tak at se vsechny holky brzy vyzdravite uplne a opet "zesilite" :-}, at si na Vas zadni bubaci virovi netroufnou. Tve clanky jsou skutecne vyborne.
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.