| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Deníček atopického dítěte aneb máme doma ekzém 4

 Příspěvky 110 z 123 [Dalších 113 >>]
Ilča
  • 
4.4.2014 18:48:56
Ráda poradím na emailu:kvalitana1miste@seznam.cz
Ilča
  • 
4.4.2014 18:47:48
Ahojky používáme i s dcerou kosmetiku Larens.JE NAPROSTO BEZ PARABENŮ,takže i lidičky s problematickou pletí,kteří nemůžou mít jen tak nějakou kosmetiku ji používají a jsou moc spokojení.Kolagen má nejlepší,čistý a za naprosto úžasný ceny.V USA se stejně nabušený krémy prodávají v za několik tisíc.Jsme obě naprosto spokojený,můžu jenom doporučit.Dceři moc pomohly s akné.A pro zaregistrované mají 45 % slevy,takže paráda.
Jarka
  • 
9.4.2013 18:14:55
Kontakt který uvádíte již neplatí, pan doktor Jonáš funguje na Orlické Praha 1
Petra
24.2.2012 16:42:46
Ještě doplním, že na trhu je plno kolagenu, ale tento se osvědčil jako jediný, účinný. Například od Larens, co dělá podobný kolagen, nefunguje.
Petra
24.2.2012 16:41:38
Doporučuji přírodní kolagen od Colway a gel na mytí tváře, produkty najdete na http://shopeek.colway.cz, kd epo registraci získáte 10% slevu stálého zákazníka. Po třech měsících nejpozději nastane zlepšení.Kamarádčina holčička měla stejný problém a pomohlo jí to. Řeší i lupénku.
Jarka 3 dcery
  • 
14.11.2010 18:44:12
Dobrý den, uvádím ještě jednu nám pomáhala, hodně nám ekzém mírnila. Vyvařit fazolové lusky a v odvaru omývat já to dětem lila do vany, kde se koupaly.
Perunika
28.7.2009 13:30:37
Rada bych se vysetrila pristrojem EAV. Mate nejaky volny termin po 10.08.2009 ??
Dekuji predem
Iris
7.2.2009 23:05:12
Ahojte maminy.
Dnes má Oliverko 6 mesiacov a ja som musela prestať kojiť. Som z toho nešťastná. Keďže som kojiť chcela, musela som vynechať všetky lieky a ťažké maste, čo mi nerobilo problémy,lebo počas tehotenstva sa všetko stratilo. Dúfala som,že navždy. Márne. Môj exzém sa zhoršil, nastal ťažký zápal kože. Dnes sa krmime umelým mliekom a ja sa liečim. No mlieko si stále odsávam (bohužial ho vylievam do umyvadla)a modlím sa,aby som mohla neskôr kojiť zas.
Dana,dvě holky
  • 
1.1.2009 12:54:17
Škoda,že jsme v době našeho martiria s ekzémem neměli počítač.Možná jenom to,"pokecat"si s rodiči,kteří si tím bojem s atopickým ekzémem prošli,by mi pomohlo.
První dcera ho měla od 16 dní do 2 měsíců(kojila jsem jí a skoro jsem přestala jíst,abych náhodou nesnědla něco,co by ekzém zhoršilo,ale fakt to pomohlo).Mezitím jsem scháněla všechny dostupné informace a začala se postupně jinak stravovat,dodržovala jsem potřebná doporučení a ekzém se pak už objevoval jen ojediněle a ve velmi mírné formě.Nedalo se to srovnat s těmi prvními měsíci,kdy má psychika byla na dně díky tomu,že mé dítě vypadalo jako opařené s boláky po obličeji a já mu nedokázala pomoci(a ani lékaři).
Druhé dítě-bez ekzému,jen velmi suchá kůže,ale hned v porodnici jsem byla zkušenou sestrou upozorněna na potřebu vydatně mazat jen čistým slunečnicovým olejem a minimálně koupat(na to mě po prvním porodu nikdo neupozornil a přitom,když si vzpomínám,tak měla dcera také hned po narození velmi suchou kůži-bylo mi však doporučeno naopak jí pudrovat-to byla ta zásadní chyba!).Ekzém se pak objevil až po očkování ve 3 měsících.Pak zmizel a po očkování po obrně se opět objevil na tváři a nic nepomáhalo.Také po jakékoliv i banální nemoci(třeba rýmě)se objevil.
Už pár let jsou holky úplně bez potíží,ťukám.Doufám,že ekzémem v kojeneckém věku to skončilo a nezvrtne se to do alergie v pozdějším věku,jak mě všichni lékaři strašili.

Chci moc poděkovat autorkám deníčku,protože svými příběhy(včetně fotografií)pomáhají ostatním dětem s atop.ekzémem a jejich rodičům.
Asi před rokem dávali na ČT 2 dokument o atopickém ekzému a tam říkali,jak tato nemoc dokáže poznamenat celou rodinu.Psychicky to prý rodiče snášejí hůř,než např.diabetes svého dítěte.
Milada.
30.12.2008 19:19:48
Ivano,

jasně, dneska už na Žižkově není~;)~;), tenhle článek je z roku 2002 :-)a ten dotaz je z roku 2003.
 Příspěvky 110 z 123 [Dalších 113 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.