| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co chutná nejmenším

 Příspěvky 16 z 6 
26.5.2004 22:39:05
zijeme v Nemecku a nemam tu nikoho kdo by mi poradil, takze jsem stastna ze jsem na tve recepty narazila, uz se mi nechce Jannisovi porad davat kupovane. diky.
27.9.2003 15:33:18
Věřím že až se receptíky budou hodit, plně je využiju. Musí bezvadně chutnat, takže díky za rady..Monika
27.9.2003 15:29:33
Díky za prima receptíky, přestože jsme se ještě nenarodili, ale každá rada je bezva.
  • 
11.6.2002 9:21:43
5kg oloupaných a rozkrájených jablek(nebo jiného ovoce)
zalijeme 2 l vody a rozvaříme,..rozmixujeme.
1/2l vody, 1/2kg cukru, 3 vanil. pudink rozmícháme a vlijeme do směsi jablek a znovu povaříme.
Já nakonec zahuštěnou výživu přepasíruju přes velké sítko, ale nemusí se, kousky ovoce tam nevadí.

Ještě horké plníme do sklenic a sterilizujeme na 80 asi 20 minut.
17.1.2002 0:46:44
Díky za recepty, jsou bezva. Jednoduché, pestré a chutnající!
16.1.2002 13:08:03
Ahoj Pavlíno, děkuji za recepty. Určitě se mi budou hodit. Zrovna se pokoušíme najet na jídla s kousky a už přemýšlím, čím obohatit jídelníček svému prckovi, kterému bude zanedouho rok. Každá drobnůstka recept změní k nepoznání a určitě je vyzkouším. Díky Petra
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.