| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Deníček atopického dítěte aneb máme doma ekzém 3

 Příspěvky 110 z 105 [Dalších 95 >>]
16.2.2009 21:14:27
Nějak už sem ztratila důvěru ke všem zaručeným receptům na exém takže já zůstanu u toho co máme vyzkoušené.
Jiří
  • 
16.2.2009 18:36:11
prosím POZOR - velmi důležité po přečtení stránek na tomto odkazu jsem byl schopný sednout do auta a zajet se rozcvičit do České Kamenice za panem doktorem - o peníze vůbec nejde ale když si uvědomíte jak si zahrává s dětským zdravím to už je napováženou

prosím zde je odkaz
http://tn.nova.cz/magazin/zena/zdravi-a-zivotni-styl/hygienik-varuje-pred-nebezpecnymi-kremy.html
Jiří Novák
  • 
16.2.2009 18:07:08
prosím POZOR - velmi důležité po přečtení stránek na tomto odkazu jsem byl schopný sednout do auta a zajet se rozcvičit do České Kamenice za panem doktorem - o peníze vůbec nejde ale když si uvědomíte jak si zahrává s dětským zdravím to už je napováženou

prosím zde je odkaz
http://www.financninoviny.cz/index_view.php?id=360662
michalka1
  • 
16.2.2009 15:54:13
Zdravím.Před časem jsem měla podobný problém a nemohla jsem se ho zbavit.Nedávno kamarád dovezl novou technologii na léčení kož.problémů.Mě to pomohlo a zatím jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na mirunka22@gmail.com.
16.5.2008 23:44:24
Syn má jen lehčí formu ale i tak nás dost potrápila. ze začátku jsem spoléhala jen na jedu kožní lékařku. Kdy synovi po jijí léčbě hormonálními mastmi zůstal na stehýnku zevnitř hnědý flek. po tom co jsem utratila tisíce za různé olejíčky do koupele, maznání a masti. Jsme se dozvěděli že je to hlavně vnitří záležitost. Omezili jsme mléčné výrobky, sladkosti. začla jsem používat přírodní masti napr. Halicar nebo lnicovou mast. /podotýkám že máme opravdu lehkou formu/ Na promaštění u nás zabírá olej smíchaný s mlékem popř. medem do teplé koupele. děti po koupeli již nesprchuji jen otřu a jsou jak prdelky ráno mají kůži hned lepší, vláčnější i když koupelna smrdí po mléce :-D. Jinak jsem našla odkaz na tento lék OK Alfa plusOK Omega plus
OK Balsam
Sama to vyzkoušené nemám ale polud budete chtít vědět kde ho sehnat nebo co je to zač dám vám odkaz na stránky nevím jestli se to sem může vkládat tak to raději nevložím. Hodně úspěchů všem maminkám vím že je to běh na dlouhu trať.
5.9.2007 23:13:09
Člověk se nejprve stane atopikem,až pak,někdy, psychotikem.
Jednou z cest je i čínská medicína,nejlépe zproštěná mystiky,pak je nám srozumitelnější.
Psycholog může být nápomocen,ale,jak jsem se již zmínil,pod jménem Jula,školní medicína některých chorob řeší následky a ne příčiny!
Přeju Vám hodně pečlivosti,při hledání,vytrvalost a úspěch.
...,pěkné dny Jula.
Jula z B.
  • 
4.9.2007 10:17:47
Po Vaší zkušenosti s Afričanem se Vám můj názor asi nebude líbit,tedy jen krátce:
-školní medicína se v tomto případě pokouší odstranit
následek,ne příčinu
-poškozujete Terezce m.j.játra,ledviny
-je to stav,jako když otéká a bolí koleno a ortoped
aplikuje diprofos a ibuprofen
-nezveřejňuji můj mail,již jsem byl"zavalen",chcete-
li,zanechte kontakt,můžeme se spojit

Přeji Vám vše dobré a pěkné dny Jula.
Jula z B.
  • 
4.9.2007 10:17:47
Po Vaší zkušenosti s Afričanem se Vám můj názor asi nebude líbit,tedy jen krátce:
-školní medicína se v tomto případě pokouší odstranit
následek,ne příčinu
-poškozujete Terezce m.j.játra,ledviny
-je to stav,jako když otéká a bolí koleno a ortoped
aplikuje diprofos a ibuprofen
-nezveřejňuji můj mail,již jsem byl"zavalen",chcete-
li,zanechte kontakt,můžeme se spojit

Přeji Vám vše dobré a pěkné dny Jula.
Otakar Dědina
  • 
25.4.2007 17:00:12
Výčet všech léků, mastí a terapeutů, které maminka Terezky velmi pečlivě popsala je až zarážející. Možná by mohla maminka zkusit psychoterapii. Atopický ekzém je jedno z nejdůležitějších psychosomatických onemocnění a po přečtení velmi dlouhého výpisu všech možných a nemožných terapií je psychoterapie to jediné, co jsem zde nenašel. Overprotektivní přístup maminky je na jedné straně pochopitelný vzhledem k ekzému, na druhé straně jej "živí". Přenos nevyřešených nevědomých konfliktů matky na dítě je jedním ze základních mechanizmů lidské psychiky a není divu, že Terezka má ekzém. Budu se opakovat, ale to nejlepší, co by maminka Terezky mohla udělat pro svoji dceru namísto pátrání po léku, který "vyhojí" či lépe řečeno "dobře překryje" symptomy, by bylo podstoupit psychoterapii.
  • 
5.4.2007 21:17:04
Dobrý den,

kamarádka mi náhodou dala mast Nestar minulý týden, Mě i synovi se ekzém krásně zahojil. Bohužel nemůžu nikde sehnat kontakt na doktora a výrobce. Mast už došla, ekzém se vrací. Kamarádka dostala masti taky darem, takže kontakt nemá. Můžete mi pomoct? Jsem už z toho ekzému zoufalá.
Díky.
Sylvie Boumová
tel 605 510 147
 Příspěvky 110 z 105 [Dalších 95 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.