| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co je mateřské centrum

 Příspěvky 19 z 9 
  • 
8.3.2000 20:37:23

ahoj,
jsem maminka na mateřské dovolené s nyní devítiměsíční Kateřinkou. Moc fandím mateřským centrům a jejich činnosti. Jsem cvičitelka aerobiku a nabízím ostatním maminkám, sdružujícím se v takovýchto centrech na Praze 4 lekce aerobního cvičení. Samozřejmě by bylo nutné, aby bylo v době hodiny postaráno o naše ratolesti, jinak ráda pomohu k lepší postavě, náladě a celkovému vzpružení a odpočinku od mateřských starostí při aktivním pohybu. Mé telefonní číslo je
0603/412104. Ahoj !!!
Jarka, dvě děti, MC Domeček
  • 
12.12.1999 3:30:32
Milé dámy,
nemusíte budovat nové MC, ta která už existují jsou vám otevřená.
Založit MC je jedna věc, ale časem zakladatelky většinou odcházejí a nové myšlenky, ruce,... jsou velmi vítány. Nové maminky s novými nápady hledá i Domeček (Dubnova 806, Praha). (Od ledna několik ochotných maminek odchází - končí jim mateřská.) (Pokud se nenajdou, nebude už otevřeno každý den jako je to doposud a to by byla velká škoda.)

Srdečně zveme,
(nebo teda spíš zvou, protože já jsem už trošku mimo Domečkové dění)

Je-li Vás více, tím lépe,
Jarka
Kontakt na Domeček
Lenka Vacíková 792 92 83.
  • 
6.12.1999 11:28:46
Mili priatelia,
s obdivom sledujem cinnost Vasich MC. Mozno som slabo hladal, ale neviem o ziadnom na Slovensku. Neviete o nejakom?
  • 
25.10.1999 8:40:48
Milá Mílo,
také již delší dobu uvažuji zbudovat rodinný klub , MC či něco obdobného. Jisté zkušenosti již mám. Nemám však co se týče shánění prostor a sponzorů, grantů apod. Myslím, že bychom si o tom mohly popovídat,dát hlavy dohromady, máš nějaké info? Ozvi se.Díky
Zuzka
  • 
17.10.1999 21:12:40
Ráda bych v okolí mého bydliště (Praha 8 sídliště Ďáblice) našla mateřské centrum , nebo obdobné združení maminek. Prosim poradte mi. Děkuji Šárka
  • 
15.10.1999 22:54:21
Mám dostatek energie, elánu a nápadů, umím šít, malovat, hrát na kytaru, baví mne keramika. Můj syn a já si už přestáváme stačit sami (přes den), jsme mobilní kamkoliv dojedem, cokoliv zařídíme. Jen nejsme sponzoři co se majetku týče.
Bydlíme na Praze 10. Pokud sháníte lidi do MC tady dva jsou.

Miluška a Adam
  • 
15.10.1999 18:58:39
Ahoj Petro,
jakozto dosti zkusena hledacka financi Vam mohu odpovedet - sance jsou vzdycky. Pokud chcete vedet vic, napiste mi svou adresu a ja Vam vse potrebne poslu. Jinak predbezne - grantove programy maji nejen urady, ale napr. nadace NROS, Ministrestvi prace a sov. veci, Ministestvo skolstvi. Nejlepe je informovat se na ICN (informacni centrum nadaci). Opkauji, ze vsechny potrebne infomace Vam poslu (ale je to vetsi balicek, ktery opravdu pres internet nejde), vcetne pripravovanych MC. Mozna najdete zpriznenou dusi nekde ve Vasem okoli.
Srdecne zdravi Majka Sulcova, MC Domecek, maiko@post.cz
Petra
  • 
14.10.1999 13:23:20
Prosím Vás, myslíte, že je nějaká šance na získání finančních prostředků na zbudování MC nedaleko Prahy v současné době? Zajímají mne především možnosti v různých grantových programech. Chápu, že záleží především na vstřícnosti městského úřadu. Díky Petra
  • 
20.7.1999 9:24:40
Moc to smateřským centrem asi nesouvisí, ale nevíte někdo, jestli se plave s dětmi někde v Českých Budějovicích nebo v okolí.
Děkuji.
 Příspěvky 19 z 9 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.