| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Uspávanka po Terezku

 Příspěvky 110 z 20 [Dalších 10 >>]
karolína salavová, jedna tříletá dcera
  • 
30.1.2006 17:45:45
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.
karolína salavová, jedna tříletá dcera
  • 
30.1.2006 17:45:36
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.
karolína salavová, jedna tříletá dcera
  • 
30.1.2006 17:45:29
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.
karolína salavová, jedna tříletá dcera
  • 
30.1.2006 17:44:41
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.
karolína salavová, jedna tříletá dcera
  • 
30.1.2006 17:44:32
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.
Janinka
  • 
19.12.2005 14:39:17
je to mocccccc hezké
Sosinka,dcera Natálka
  • 
1.12.2005 11:29:46
Když jsem si prečetla vaší uspávanku,hned jsem premýšlela,jak bych jí mohla ješte dnes zazpívat mojí Natálce,až pujdem spinkat!Hrozně ráda jí pred spaním zpívám,a tak potrebuju občas změnit repertoár ha ha...Vaše uspavanka mě pohladila u srdce,takže určitě nepřestávejte psát dál!Zkusila jsem jí zazpívat na melodii ukolébavky "Ho Ho Watanai"a docela to sedí.Máte to tak šikovně napsaný,že to není jediná melodie,která se dá použít.Není to originální,ale funguje to.Preju hodne dalších nápadů. Sosinka
J.
  • 
12.9.2005 8:00:02
  • 
18.8.2005 0:29:00
ahoj,
promin ze jsem nereagovala driv, ale uz jsem dlouho na techto strankach nebyla. prinmo tady na rodine jsou jeste dve basnicky ci rikanky ode me:
dalsu uspavanka:
http://www.rodina.cz/clanek1192.htm
a rikanka o sledich:
http://www.rodina.cz/clanek4351.htm

preji pekny den

alena
 Příspěvky 110 z 20 [Dalších 10 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.