| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O mé tašce

 Příspěvky 13 z 3 
Hanka, 2 děti
  • 
28.9.2001 0:43:30
Ahoj Magdo!Moc ráda čtu příběhy z Vaší rodiny, poměrně často se v ledasčem uvidím, ale tyhle řádky, tak ty bych byla mohla napsat místo Tebe!!! Jak důvěrně známé ...! Měj se moc hezky a těším se na příští vyprávění. Hanka
manka a Janka
  • 
27.9.2001 13:50:26
pomalu lodní kufřík je to...
Mám už trochu odrostlé robátko, ale tyhle trapasy taky znám. Nyní zásadně kupuji kabelku = kabeličku tak, aby se mi tam už nevešla půlka chleba ,jen moje věci samozřejmě. Je to pohoda, šíje nebolí od tahání toho nákladu a člověk si nepřipadá jak soumar.
  • 
26.9.2001 14:49:42
Mila Magdo,
pokazde,kdyz doctu posledni radek o Tve ,,silne,,rodince,mam takovy hezky pocit.Mozna by se dal vyjadrit asi tak,ze jsem rada,ze v TOM nejedu sama:-)Pis dal,tesim se.Dasa
 Příspěvky 13 z 3 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.