| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vysvědčení trochu jinak

 Příspěvky 15 z 5 
Jana
  • 
17.1.2005 22:23:04
Stefania,
skus napisat na diskusiu Maminky v Severni Americe-USA, tam Ti urcite poradia.
  • 
17.1.2005 10:28:56
Mile mamky, V july 2005 odchadza nasa rodina do Arkansasu sluzobne na 1 rok.Mame dceru ktorej prave vtedy bude 5 rokov a ja vobec neviem kam ju po prichode do statov umiestnit ci do skolky,alebo kde pretoze vobec nepoznam americky skolsky system.Jeden takyto rok sme uz absolvovali v Canade ale dcere bolo len 3 roky takze navstevovala skolku 4 hodiny denne,znasala to celkom dobre.Prosim mamky,napiste mi co by ste mi doporucili. A este jedna dolezita vec,Sofinka nevie dobre anglicky trochu rozumie ale nechce rozpravat.Prosim. Dakujem. Stefania
Tana, 2 deti
  • 
22.6.2001 20:55:02
Na diplomy jsem ve svem prispevku uplne zapomnela. Je to opravdu
hezky zpusob pochvaly. Dcera dostala hned ctyri a syn jenom
jeden (v zari pujde do prvni tridy). Krome toho me prekvapilo
financni oceneni $40 ($25 sek
do knihkupectvi a $15 hotovost).
To proto, ze precetla behem skolniho roku hodne knih. Vsechna
oceneni si uz dobre nepamatuji,
ale nejvetsi radost mela moje dcera
z obrovskeho plysoveho bobra,
ktereho hned po ceremonii predala
svemu malemu braskovi. Cela ta
slavnostni atmosfera na me pusobila
velice prijemne. V Kanade jsem se
s tim nesetkala, a to dcera
chodila do drahe soukrome skoly.
Amerika je proste zeme velkorysa...

Blahoprejeme Johance a prejeme
hezke prazdniny!
Zdravi Tana
Zuzana,32 let,syn 8 let
  • 
22.6.2001 10:15:21
Přeju Johance spoustu dalších tak krásných diplomů.Určtě je šikovná a milá holčička.
Musím říct,že můj syn loni při ukončení 1 třídy dostal k vysvěčení také diplom(myslim,že ho dostali všechny děti ve třídě).Nebyl tak krásně barevný jako Johančiny diplomy,protože pani učitelka je tvořila sama ze čtvrtek.Měl na něm ale nakreslenou usměvavou hlavičku a pod ní tex přibližně tohoto znění(přesně si ho nepamatuju):
Ládik je velice chytrý kluk,který se pořád usmívá,je veselý,kamarádský a umí moc pěkně vyprávět.
Máme tě moc rádi Ládíku.
Kateřina (Markétka, 3 a 3/4 roku)
  • 
22.6.2001 9:08:46
Po mých elaborátech do rubriky Rodiče a škola, které jsem zplodila 20. a 21.6., mi nezbývá než zvolat DÍKY Zuzaně za zaslání tohoto příspěvku a DÍKY redakci za jeho zveřejnění...
 Příspěvky 15 z 5 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.