| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku K výživě batolat a dětí předškolního věku

 Příspěvky 110 z 88 [Dalších 78 >>]
Sarinka45
  • 
23.9.2014 13:07:14
Nevím jestli zadarmo ale teď ho mají v akci na http://eshop.levnepotraviny.cz/kategorie/pro-deti za 10Kč to je podle mě skoro zadarmo :P
Marta
  • 
30.8.2012 23:05:50
Tyhle články ve mě vyvolávají pomalu deprese...mám děti s alergií na mléko...kupodivu bez jediné porce mléka a mléčných výrobků denně prospívají úplně vzorově.:-)
fifulilinka
29.8.2012 11:06:11
Je super web yesneyes.cz, kde čerpám svou inspiraci pro jídlo své i dětí.
fifulilinka
16.8.2012 13:17:07
Mé děti naštěstí baští ovoce a dcerka miluje i hodně zeleniny, takže strava je tím pádem rozmanitá, ale taky dost běhají po venku, jezdí na kole a řádí, takže se jim daří držet v tabulkách dobré váhy. Čekám, co bude, až budou v pubertě sedět u PC, snad jima jejich živost vydrží.
O pohybu a zdravém životním stylu diskutujeme na stránkách Komunity 111.
fifulilinka
4.7.2012 10:47:07
Celkem mě zarazilo, že předškolák má vypít půl litru mléka nebo 4 porce mléčných výrobků, to mi přijde dost. Jinak jsou dobré tipy na výživu dětí i dospělých na stránkách yesneyes.cz, zijzdrave.cz
  • 
19.12.2010 23:04:51
Dobrý večer,

zoufale brouzdám po internetu a hledám nějaké receptíky pro našeho mrňouse, dochází mi fantazie. Skoro na všechno říká "nechceš". Můžu prosím moc taky požádat o nějaké receptíky. Díky moc předem.

Pěkné svátky. Daniela
Jarka
  • 
30.8.2010 18:28:26
Já měla velký problémy, aby naše zlatíčko něco pozřelo. Tohle se mi zdálo jako blbost http://www.tatavsukni.cz/2010/07/31/s-chuti-do-toho-pul-je-hotovo/ , ale zabralo to :-).
Jarka
Lenka
  • 
20.5.2010 14:10:16
My dáváme synovi ( 18 měsíců ) hlavně smetanové jogurty bez konzervantů a barviv. Dobrý je např. Choceňský. Myslím že se nepokazí nic ani dobrým jogurtem z Valašska.
Anna
  • 
20.5.2010 13:28:07
To se povedlo. Zkousela jste nekdy davat svemu synovi maso? Ja jen, ze mala ho mela moc rada a premlouvat jsem ji nemusela. Ja si myslim, ze 95% vegetarianu pochazi z mesta. Nase slepice a kralici se totiz tvari velmi spokojene, i kdyz je jednou snime, zda se, ze o tom nepremysli:) Ovsem kdybychom je nejedli, tak by nezili a my bychom meli vice casu sedet doma a premyslet, jak se stravovat zdrave a jak je maso skodlive.
Jana
  • 
23.2.2010 22:33:27
Chtěla bych vědět, jestli jsou dobré pro ROČNÍ dítě masozeleninové i ostatní přesnídávky. Slyšela jsem názor - že prý je to lepší než různá vařená jídla doma - že prý obsahují všechno co dítě potřebuje.
 Příspěvky 110 z 88 [Dalších 78 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.