| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Astma - dobrá, nebo špatná zpráva?

 Příspěvky 110 z 17 [Dalších 7 >>]
  • 
30.11.2015 12:29:08
Astma by pro mě byla špatná zpráva, protože chodím běhat. Teď jsem si zrovna koupila sportovní oblečení http://www.centrum-aktivit.cz/
trefa
  • 
30.5.2013 9:01:36
Rada Vam poradim - zenska, hlavu vzhuru. Po malych kruccich dejte dohromady sve sebevedomi. Dulezite je verit. Verit v sebe, ve sve schopnosti. Starate se o sebe, deti a zvladate to(kdybyste to nezvladali, uz byste byli zakopani na hrbitove).Reci lidi okolo, jsou stale jen recmi, berte je s nadhledem. Syn se uzdravi, jen potrebuje cas a lasku od Vas(chemicke leky maji vedlejsi ucinky, zvazte sama, zda Vas syn potrebuje tyto vedlejsi ucinky). Kazdy den si lehnete na zem, uvolnete telo a dychejte. Myslete jen na svuj dech, dokud se Vam neulevi.
trefa
  • 
30.5.2013 8:47:37
A co treba zjistit pricinu (moje dcera se dusi, kdyz ji nekdo psychicky nekam tlaci nebo kdyz dostane strach). Doktorka ji neustale psala nejake leky, antibiotika a stav ji to spise zhorsovalo. Ted jsme u homeopata, od te doby zanet nemela. Hlavne jsem se zacala zajimat i o psychickou pohodu nas vsech.
Tin.Tiny
27.5.2013 20:27:20
K astmatu a alergiím jsem to už to napsala k jednomu příspěvku, že jsme byli u paní Majerové v Horních Počernicích. K astmatu nám dala hodně rad, prý je to hlavně skrytá touha touha našeho syna být milovaný, a dávala do cajku i mne, že prý to má vliv na děti, jak je na tom maminka. Dala i praktické rady - co pít, jak dýchat a tak. A skvělý je ten plazmový generátor, děti zatím drží zdravé. Jestli chcete, pošlu vám na ni kontakt, reklamu jí nemusím dělat, na terapie u ní se čeká.
Tin.Tiny
27.5.2013 20:18:05
My jezdíme na biorezonanci - plazmový generátor do Horních Počernic...provozuje ho léčitelka, dala nám hodně dobrých rad, jestli chcete, pošlu kontakt. Děti jsou bez potíží už skoro rok, to jsme nezažili.
26.1.2009 16:51:15
ACH JO,dÍKY IMUNITĚ MÁME ODKLAD ŠKOLNÍ DOCHÁZKY, SYN NAROZEN 23. 9.2002, MÁ
ODKLAD TAK DO ŠKOLY NASTOUPÍ SKORO V 8 LETECH.NĚJAK SE S TÍM NEMŮŽU VYROVNAT
MÁM S TOHO OBAVU ABY SE MU POTOM DĚTI NEPOSMÍVALY ŽE JE PRVŇÁK ŽE JE ULOUPl
.PŘEMÝŠLÍM NAD DOMÁCÍM UČENÍM ALE VŮBEC NETUŠÍM JESTLI HO SAMA BEZ ŠKOLY
MŮŽU UČIT JESTLI NENÍ TŘEBA MÍ NĚJAKOU PEDAGOGICKOU ŠKOLU .RADĚJI BYCH BYLA
ABY HO PANÍ DOKTORKA PUSTILA ALE ASI JÍ NEPŘESVĚDČÍM JE FAKT ŽE JSME 3KRÁT
DO MĚSÍCE NEMOCNÍ ALERGIE ASTMA DO TOHO IMUNITA VÍM JE JASNÉ ŽE KDYŽ DO
ŠKOLY NASTOUPÍ ŽE BY JSME BYLI POŘÁD DOMA A JÁ SE ASI TAKY NIKDE V PRÁCI
NEČAPU ,PROTOŽE BABIČKY UŽ NEŽIJí A TATÍNEK NEJEVÍ ZÁJEM A I KDYBY TAK BY TO
STEJNĚ NEŠLO PROTOŽE PRACUJE NA SMĚNY ,TAK BY TO STEJNĚ BYLO JEN NA MĚ A KDO
BY ZAMĚSTNAL MAMINKU S TAKHLE NEMOCNÝM DÍTĚTEM ODPOVÍM SI SAMA NIKDO.TAK NÁM
NEZBUDE NIC NEŽ JEŠTĚ ZE ŠKOLOU POČKAT JSEM NEŠŤASTNÁ .DO PROSINCE JSME BYLI
DOMA Z PENĚZI KTERÉ NÁM STÁT DÁVAL DŘÍVE TO BYLO PÉČE O OSOBU BLÍZKOU OD
LEDNA JSME DOMA JEN NA SOCIÁL.DÁVKÁCH KTERÉ I Z BYDLENÍM JE 8000KČ ZA BYT
ZAPLATÍM 5 A JEŠTĚ OD TATÍNKA DOSTÁVÁME 4000 NA DVĚ DĚTIČKY TAK MI MĚSÍČNĚ
ZBUDE 7000KČ KDYŽ POČÍTÁM NEUSTÁLE NAŠTĚVY U LÉKAŘKY LÉKY OPRAVDU MI TOHO
VŮBEC MOC NEZBUDE A ODVOLÁNÍ PROTI ODEBRÁNÍ PÉČE O OSOBU MI BYLA ZAMÍTNUTA
ŽE SYN NENÍ ANI MENTÁLNĚ ANI POHYBOVĚ OMEZEN, TAK JSME UTŘELI A VŮBEC
NETUŠÍM JAK SE DÁL O NEMOCNÉHO SYNKA POSTARAT KDYŽ NEMÁM MOŽNOST SI
PŘIVYDĚLAT KDYŽ NÁS NECHTĚJ DO ŠKOLY DOKÁŽE MI PROSÍM NĚKDO PORADIT CO A JAK
DÁL KAM SE OBRÁTIT O NĚJAKOU RADU,? děkuji vám moc za to že jsem si mohla
vylít srdce
  • 
12.5.2005 16:07:21
Mám radu a pomoc pro astmatiky a alergiky.Užíváním bylinných produktů OKAlfy a OK Omegy se zbavíte svých potíží.Podívejte se na www.okg-fit.cz/srdce a já Vám tyto produkty dodám.Zdravím všechny!Eva
Olga
  • 
3.8.2004 16:01:10
Jsem na tom úplně stejně. Veškeré testy mám negativní a přesto mi astma vyvolává zřejmě alergie (nesnesu voňavky,drogerie, nastartované diesly, ...).
Nikdy mi nic nebylo, můj problém začal neustále se vracejícím kašlem v těhotenství, ke zhoršení došlo zejména půl roku po porodu.
Oběhla jsem velkou spoustu vyšetření. Nakonec jsem se dostala k panu doktoru Meisnerovi do Imunologického centra na Praze 1. Ten byl vlastně jedinný, který mně pomohl. Diagnóza - mám středně těžké astma.
K mé otázce na to proč nemám nic v testech mi vysvětlil, že alergie se testy vůbec nemusí prokázat, stejně tak to může být i naopak. Někteří lidé můžou mít vysoce pozitivní testy aniž by měli vyditelné/cítitelné reakce.
Dostala jsem léky, které jsou mi dle potřeby měněny. Od té doby co neustále nosím u sebe symbicort (dýchátko) mám docela klid. Když cítím záchvat dýchnu si a opět mi je dobře.

Lenka Krasna
  • 
29.7.2004 12:48:27
Mam prevazne alergicke astma ale nanic alergicka nejsem podle testu . Docela byme zajimalo jestli je to mozne.ALE uz takove 3.roky pozoruji ze sem nejak dost u kaslana.Jeto hlavne vecer nez usnu a potom treba venku kdyz jdu kolem roskvetlich keru ,stromu a to potom stoji zato.TAKY obchod z drogerijinbo vonavky to se potom neudrzim a kazdi name kouka jak se dusim.JO az je mi fak nekdy trapne. Muze mi nekdo poradit naco bych si treba mela nechat udelat testy.NEBO NECO KDO CO PORADI PREDEM DIK.
Olga
  • 
24.5.2004 10:24:21
Asi odbočím od tématu, ale moc by mne zajímal názor maminek, které trpí astmatem na jejich těhotenství, porod, kojení.

Astma se mi projevilo po porodu mého prvního syna. Beru 2 typy léků, které nemohu vysadit jinak okamžitě dostanu silný zánět průdušek.

Děkuji

Olga
 Příspěvky 110 z 17 [Dalších 7 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.