| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Oběti domácího násilí

 Příspěvky 110 z 93 [Dalších 83 >>]
2.1.2009 6:23:49
Ahoj, Monika! Tak som ťa konečne našla! Nebudem hovoriť o tom, že som mala pravdu, veľmi ma to mrzí. Ten človek si vobec nezaslúžil, aby si kvoli nemu zahodila 5 rokov svojho života. Ale nikdy nie je neskoro a ja som ti v živote vždy priala len to najlepšie. Prečo si myslíš, že k nám nemáš cestu? Vždy ju budeš mať, si naša jediná dcéra a babulky by sme s Duško nedali za nič na svete. Dúfam, že mi veríš a konečne sa osmelíš urobiť prvý krok k nám, pretože odo mňa to už nemožeš očakávať, to iste uznáš. Ten hulvát nech sa má v živote dobre, však niekto ho raz naučí, o čom je život!
Markéta Divíšková
  • 
21.3.2006 16:57:08
Milá Lenko, domácí násilí má několik forem. Nejde jen o fyzické útoky, ale také psychický nátlak. Rozhodně si myslím, že není v pořádku, když ti manžel nadává a vyhrožuje. Přesně to je totiž psychické týrání, které dřív nebo později může přerůst až v násilí fyzické. Pozor na to! Měli byste si o tom s manželem v klidu popovídat nebo hledat pomoc například v nějaké rodinné poradně. Je lepší řešit to dřív než pozdě. To by mohlo mít daleko horší následky. Tak přeji hodně sil!
Janule
  • 
7.3.2006 11:03:35
Hanko, zdá se, že jsou tu lidé zahledění jen do svých problémů. Zkus napsat do diskuse "Domácí násilí". Je o kousek níže než tato diskuse. Tam ti jistě poradí co a jak je nejlepší. Je mi líto co se u vás děje, ale poradit ti nedokážu. Já bych utekla. Jenže já dělám zbrklá rozhodnutí a pak lituji, že jsem víc nepřemýšlela...
Hanka K.
  • 
6.3.2006 14:58:37
Ahoj mam asi podobný problém a nevím co mám dělat!Začla jsem chodi t do práce po mateřské a začaly první problémy ,že tam trávím víc času než doma a začali hádky!Chtěl aby jsem tam skončila!Myslím ,že pravý důvod bylo to ,že zjistil ,že o sebe dokážu postarat a nejsem ta husička ,která čeká na to a on přijde z práce a má uklizíno,uvaříno a hlavně má mě doma!Sobotu jsme šli se sousedy se pobavit a potom jsme šli k nám domu a tam to začalo!!
Šla jsem si sundat bundu a manžel se sousedkou nadejnou zmizeli do kuchyně a tak mi to nedalo a šla jsem se podívat co se tam děje
měla jsem už dávno podezření ,že mezi nimi něco je a taky ,že jsem šla potichu a taky jsem je načapala jak jsou v objetí a hezky si užívají a řekla jsem jim ,že jsem viděla to jsem potřebovala a odešla jsem a za chvíly jsem se vrátila a děla jsem jako ,že nic ,ale byla jsem tak zoufalá ,že jsem jim udělala jěště večeři a potom jsem prohláslila ,že to byla poslední věc co jsem tady udělala a ona stála vedle a vůbec jí to nebylo blbý!!Asi za půl hodiny jsem šla na záchod a vidím jak jí jde ukázat pokojíček kde bude spát a zatáhl jí za roh a tam nevim co dělo ,ale asi to samé co v té kuchyni a to už jsem toho měla dost a její manžel seděl u počítače a vůbec nic netušil co tu děje!!Šla jsem vedle do obýváku
a on přišel za mnou a zeptal co se mi děje a jak to ,že kouřim v bytě a já jsem mu na to odpověděla co mu je do toho a ,že jusem tu dneska naposled tak co ho to zajímá,když se vedle muchlá s ní!!A potom to začalo!!Začal mě škrtit a odhodil mě na zedˇ a dal mi jěště facku a to už ona řekla ,že jdou domu a nechali mě tam sním a jsem ho prosila atˇ mě nechá ,ale on nepřestal tak jsem mu řekla ,že se s ním rozvedu ,že už toho mám dost a skočil po mě dal mi takovou ránu ,že jsem citila jak se mi zachvěl mozek a prásknul dveřmi a odešel!A já husička ho šla jěště hledat a našla jsem ho u těch sousedů a tam se začal omlouvat a potom jsme šli domu!!Možná pro něj je to vyřešená záležitost ,ale pro mě ne ,protože to nebylo poprvé a tak nevím co mám dělat!!!Řekl když se semnou rozvedeš tak tě zabiju!!!Tak se bojím ,že by toho byl schopný!Tak mi prosím o radu!!!!Děkuji
Helenab
  • 
13.3.2004 22:36:26
I já mám s domácím násilím dost zkušeností, dočtete se na těchto stránkách:
http://sweb.cz/nekdo.xx
XXXXXXXXXXXXXX
  • 
9.3.2004 12:25:56
Můj názor je že s domácím nasilím by se mělo s ďomácím násilím něco dělat to je vše.
XXXXXXXXXXXXXX
  • 
9.3.2004 12:25:18
Můj názor je že s domácím nasilím by se mělo s ďomácím násilím něco dělat to je vše.
XXXXXXXXXXXXXX
  • 
9.3.2004 12:24:46
Můj názor je že s domácím nasilím by se mělo s ďomácím násilím něco dělat to je vše.
XXXXXXXXXXXXXX
  • 
9.3.2004 12:23:54
Můj názor je že s domácím nasilím by se mělo s ďomácím násilím něco dělat to je vše.
XXXXXXXXXXXXXX
  • 
9.3.2004 12:20:32
Můj názor je že s domácím nasilím by se mělo s ďomácím násilím něco dělat to je vše.
 Příspěvky 110 z 93 [Dalších 83 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.