| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rozcházení aneb o lásce, která není

 Příspěvky 110 z 18 [Dalších 8 >>]
  • 
1.4.2010 17:20:24
http://www.rodina.cz/g/s/14.gifjá sem měla kluka jméno neřeknu,který mě upustil.já bych tě nejraději utěšila.http://www.rodina.cz/g/s/35.gif.počkej si až tě bude potřebovat a jestli se ti neomluví za to co provedl tak bych ho vyhodila ze dveří.Spíš vyboxla.http://www.rodina.cz/g/s/33.gif
  • 
1.4.2010 17:13:17
Jsi určitě smutná že tě manžel odhodil jako prasknutý puchýř nebo otravnou třísku.já jsem měla taky kluka kterého jsem milovala nadevše
mandaly
9.9.2009 17:50:53
Ahoj Mílo,
myslela jsem, že život skončil rozvode. Odstupem času jsem zjístila, že manželství nestálo za nic. Postavila jsem se na vlastní nohy, konečně jsem si začala věřit, pocit bezmoci je pryč, našla jsem si novou práci, přez všechny problémy jsem neukončila dálkové studium (4.rok), předělala byt. Dlouho jsem nemohla jíst, spát, ale po čase jsem to překonala. Děti jsou spokojené, veselé, usměvavé. Je krásné pozorovat, jak rostou a mění se. Ten, kdo říkal, jak je miloval, nevěděl, co tyto slova znamenají, o své děti zájem nemá. Děti špatné vzpomínky vymazali a teď září jako sluníčka. Jejich úsměv je pro mě povzbuzení do dalšího života. Snad jednou najde někdo, kdo bude mít rád mně a mé děti, snad jednou...

Přeji všem, kteří procházení rozvodem, aby měli sílu překonat toto špatné a těžké období, bolest časem pomine a zase budete budoucnost vidět v jiných barvách, než jen v černých K
mandaly
26.1.2009 10:22:21
Jsem ráda, že jsem někoho potěšila. Držím palce, určitě bude líp.
25.1.2009 14:56:35
Napsala jsi to moc hezky.
Krásně ses našla.
Hned je i mi veseleji.
mandaly
25.1.2009 10:44:08
Je to smutné a pravdivé. I když jsem nesouhlasila s rozvodem, tak nás rozvedli. Dlouho jsem se s tím neuměla smířit, ale časem to všechno přejde. Začala jsem znovu žít. Dala jsem si byt dohromady, věnuji se hodně dětem, ve škole pokračuji. Uklidnila jsem se a zjístila, že se toho tolik zase nezměnilo. O děti se starám, o domácnost a o vše, tak jak to bylo za manželství. Už ale nečistím boty, nedělám ze sebe služku a konečně jsem si začala vážit sama sebe. Jezdím s holkama na výlety, smějeme se, povídáme si. Holky se těší domů a jsou v klidu. Začala jsem hledat radost v maličkostech, když vás potěší drobnosti jako úsměv dětí, pohlazení a slova od dětí mám tě ráda, ráno se probudí a usmívají se tak je to ta nejpěknější věc. Držím palce těm, kteří bojují se smutkem, nevzdejte to a uvidíte zase bude lip.K
24.11.2008 12:48:15
Mě manžel taky tolik milovat. Byli jsme spolu šťastni přesně šest měsíců. Teď jsem sama s tří měsíční holčičkou. Hrozně to bolí. Je mi na nic. Žiji jen kvůli holčičce.Míla
24.11.2008 12:45:05
Přesně vím, o čem mluvíte. Mé dceři jsou 3 měsíce. Já stále plně kojím a žiji jen pro dceru. Manžel má milenku a svou druhou zálibu. Hraní šprtce. Těmto dvěm zálibám se věnuje od čtvrtka do neděle. Je to hrozné. Právě nyní, v předvánočním čase chystáme rozvodové papíry. Je nám s dcerou na nic. žiji jen pro ni. Všem maminkám v podobné situaci držím palce. bude líp, ale kdy? Míla
Zuzana,2 malí chlapečci
  • 
2.3.2008 22:11:54
Tak jsem si strašně zabrečela,když jsem si to přečetla.To je tak smutný.Zůstala jsem sama s dětmi,6 a 2 roky.Strašně to bolí.A tolik mě miloval.
Káča( 10 a 2)
  • 
16.9.2007 22:42:40
Básnička je moc hezká, ale smutná.Nikdy bych nevěřila, že slova táta, rodina, domov a důvěra můžou tolik bolet.Je mi 34 let, rozvádím se i když to nechci.Po 11 letech klidu, spokojenosti se manžel rozhodl, že nás ke svému životu nepotřebuje. Začala jsem dálkově studovat a to byl začátek konce. Vzal to jako ponížení a urážku.Neměla jsem tušení, jaké rozpoutám peklo.Chtěl, abych nechala školy a šla do práce,když jsem řekla, že chci pokračovat,tak se rozhodl,že je to důvod,aby se odstěhoval a že si dělám,co chci.S rozvodem nesouhlasím.Nevěřím, že se může člověk takto změnit a opustit všechno jen tak. A jestli ano, tak se mnou není něco v pořádku Kača
 Příspěvky 110 z 18 [Dalších 8 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.