| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Švec

 Příspěvky 16 z 6 
Vasek
  • 
17.5.2004 19:23:06
Jasne Jindro muzem.Mne je 38 ale klidne se s tebou seznamim.Mam rad male holky.Jsou tak sladke a nevinne.Tak tesne a predce tak vlhke.Ukazu ti co je to masturbace.Budes prekvapena.Tak se zatim mnej a napis mi neco hezkyho.Kdy a kde se chces sejit?Kdy mas vecer bejt doma?Jsem z Karlovych Varu. Ahoj
Jindriška
  • 
13.5.2004 10:29:41
Je teplej kluk.
Jindriška
  • 
13.5.2004 10:27:13
Díky Vašku za tvou radu mám 11, brzy budu mít 12 a nekterým slová který si použil moc nechápu. V každým prípade si myslím, že seš príma kluk. Poslouchám GWAR a co ty, nemohli bychom se setkat, jsem z Pardubic.
Martinko Plajbás
  • 
13.5.2004 10:20:56
Keď som bol maličký, často som sa pocikával. Bolo to preto že mám enormne gigantický a mastodontný K O K O T!!!!!!
Vasek
  • 
13.5.2004 10:20:17
Milá Jindřiško.Masturbovat neznamena delat neco hnusnyho.Nevim jak ti to vysvetlit protoze si asi dost mlada.Ale skusim to.
Nejdrive vezmi nejaky olej, nejlepe aviril nebo jiny lubrikant, pak vezmes verechu nebo jiny dlouhy,,pro tvuj vek ne moc hruby nastroj,nebo proste jenom prsty a poradne si preflaknes svoji kubicku.To je ta mala dira mezi tvyma nohama cez kterou chcijes.Skus to a odpis mi prosim te.Ahoj
Jindriška
  • 
13.5.2004 10:09:27
Miluji holoubky jsou tak hezcí. Nemasturbuju ani nevím co to znamená, ale kluci ve škole to ríkají.
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.