| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jsem učitelka

 Příspěvky 15 z 5 
Yuki 00,03,07
6.5.2022 23:16:22
řekla bych, žes to neurčila správně, není autorkou textu, je to o řečnici na Tedxu, napsal to někdo jiný
četlas ten článek?
ty o sobě mluvíš ve třetí osobě? když píšeš nebo mluvíš o sobě, řekneš "naše řečnice"?

je super hledat a nacházet chyby na někom, kdo ti vadí, ale toto je spíš tvoje vizitka

Lexi.
6.5.2022 21:15:24
V záhlaví článku je jako autor uvedena - Petra Mazancová. Než jsem napsala svůj příspěvek, ujistila jsem se o tom.
Alespoň že už ty gramatické chyby v článku opravili, ale napsat Česká Republika je fakt síla a velká ostuda.
Okolík
6.5.2022 11:44:03
Vždyť to nepsala ona, je to ve 3. osobě~d~ Mně zase přijde hrozné to "českolipské gymnázium v Praze"~a~
Lexi.
5.5.2022 17:18:39
Učitelka, která nezná gramatiku vyučovanou na základní škole, je opravdu úlet. A také jeden z důvodů, proč je těžké v Čechách s hrdostí říci - jsem učitelka. Taková ostuda.
Liaa
5.5.2022 15:27:54
Název/první věta - chyba. Druhá věta - chyba. Skvělá vizitka, vážně.
 Příspěvky 15 z 5 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.