tisk-hlavicka

Snažíme se

Řadit články podle

Plaváček 1 (aneb Snažíme se 6)

13 názorů

Můj manžel je opravdu manuálně velmi zručný, to mu ovšem nebrání si čas od času způsobit zranění, u opravy kterého musí asistovat tým odborníků - chirurgů. A následná starostlivost o lazara je na mně.

Snažíme se 2

2 názory

Pro všechny ty úvahy o těhotenství s malým dítětem jsem si zapomněla uvědomit, že mu musí předcházet i snažení se s malým dítětem …

Snažíme se 3 - Radosti babiček

7 názorů

První velkou radostí je srovnávání genetických darů maminky a tatínka malého miminka, jen co poprvé otevře očka. Druhou, ještě větší radostí je tvrzení „Já jsem takto vychovala tři děti, a vidíš jak jste krásně vyrostli.“

Snažíme se 4 - Antikvariát

7 názorů

Už jako malá jsem hrozně ráda šmejdila v "laboratoři" našeho známého starého pána, který nám vyvolával černobílé filmy a dělal fotky. Z toho možná časem vzešla moje vášeň pro použité, časem ověřené, lidmi ohmatané a odložené tretky.

Snažíme se 5 - Vysmáté léto

Henri | 6 názorů

Anička si určitě pamatovat nebude, ale my na toto léto určitě nezapomeneme.

Snažíme se dál 10 - Nemilujeme se

Henri | 31 názorů

Nikdy jsem se nechtěla vdávat. Nepotřebovala jsem mít někoho na papír. Člověk míní osud však mění. Už jsem vdaná dva roky.

Snažíme se dál 11 - Bilancování a prťátko

29 názorů

Nevím, jestli to máme za potřebí (co člověka nezabije, prý ho posílí), ale faktem zůstane, že když jsme přežili loňský rok, přežijeme už asi všechno a to se vůbec nechci chlubit.

Snažíme se dál 7

Henri | 17 názorů

Člověk většinou žije v domnění, že určité věci se stávají jenom těm druhým. Když je pak sám postižen, nestačí se divit.

Snažíme se dál 9 - Dvojjazyčná rodina aneb cizinka v Čechách

36 názorů

Když se rozpadala republika Československá, byl to pro nás, slavící studenty na koleji, smutný Silvestr. Pozdější vývoj událostí nám logicky poroučel - po promoci rychle pryč.

Snažíme se on-line . Aneb bude nový deníček?

Henri | 7 názorů

Tak já do toho teda půjdu. Nedávno jsem na Rodině prosila zkušenější maminky o radu, jaké bylo těhotenství s malým dítětem.
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Wellness Víkend   |   Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.