| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Říjen 2010 - Deníček
  (?)
 Názory 110 z 19970  [Dalších 19960 >>]
Balcirka+E+P+T 104116
25.8.2016 21:52:18
Ahoj holky,
Rasal máte můj obdiv,fotky máte nádherné,super dobrodružství ~g~
já se dnes vrátila s dětma od kamarádky,byli jsme u ní na chalupě,bylo to supééér jako vždy,dětem jsme připravily večerní stezku odvahy,nenutily jsme je,ale děti chtěly a zvládly to na jendičku s hvězdičkou~R^
Erik si dal úžasný dárek k narozeninám,celé léto čekal na sumce,tak se mu to podařilo a chytil ho, 2m délka a 60kg váha,radost obrovská,sumeček bojoval 45 minut,bylo to ve čtvrt na pět ráno,kluk musel do vody,celou ruku mu dal do tlamy (sumeček tam měl ještě úhoře),a za tlamu ho táhnul k břehu,táhl a táhl a vytáhl ho~z~,všichni rybáři se přijeli na sumečka podívat,je to úžasný tvor~b~
zítra odjíždíme na víkendovou "dovču",oslavíme tam Erikovy 14.narozeniny a nepřál si nic jiného než jednodenní povolenku an soukromý rybník,my se ale s manželem domluvili,že mu ji koupíme na celý víkend a my si tam rovnou pronajmeme chatičku a užijeme si pěkný víkend,tak jsme to zařídili a Erik zítra v kempu dostane dárkový poukaz na své jméno s povolením celovíkendového lovu,už se mooc těšíme na jeho reakci,bude mít i dort~R^
večer půjdeme na večerní šipkovanou (jen krátká procházka s úkoly a nebudou chybět ani malé odměny) :)
všichni si hezky užijte poslední prázdninový víkend,strašně to uteklo~n~
Rasala 107719
23.8.2016 14:20:02
Ahoj, nakonec jsme byli v Itálii a pokud se dívám na fotky, tak si říkám, že jsme se měli báječně. Když si ale vzpomenu na spoustu situací, tak si říkám, že jsem ráda, že jsme to ve zdraví přežili. Toník hodně prudil a z toho vznikalo hodně konfliktů.
Já už chodím opět do práce, hlídá babička a další část týdne bude hlídat druhá babička. Začneme se chystat do školky a do školy, ale naštěstí toho shánění nebude moc, hodně toho je z minulého roku.
Říjňátkům, které jdou dřív do školy, přeji úspěšný start školní docházky. Úpřímně musím říct, že sjem ráda, že Honza půjde až za rok. Je to lenoch a Váha. To je strašná kombinace - neumí se rozhodnout na poprvé a ještě kňučí a sténá a válí se, když mu něco nejde. ZA chvíli ho předběhne i Kuba. ~y~
Rasala 107719
5.7.2016 23:24:29
Balci díky. Kamarádka mi dnes posílala tipy od její segry, která loni byla v kempu a ubytování sháněla taky last minute a bydleli v takovém to obytném vozu a předtím byl postavený stan. Nevím, jestli to popisuju srozumitelně, ale já to viděla hodně v Itálii.
Trochu problém je, že manžel chce jet do Itálie na Sardinii, naše srdcová záležitost, ale s dětmi, časově i finančně mi to přijde dost náročné.
Navíc teď je zase v Rusku a příští týden po víkendu zase asi odletí na dva nebo tři dny... Já už pak budu mít dovolenou, tak zůstanu na 4 dny u našich.

Honzovi se kývou další dva zuby, ale taky tam měl tři kazy a tu pusu neotevřel a neotevřel. Minulý týden byl s ním manžel na vrtání s oblbovadlem. Byl při vědomí, ale malátný a nic si nepamatuje. Zubařka zvládla jen jeden zub a to jí ještě tu pusu zavřel, když tam chtěla dát plombu. Tak mu ji musela ovtírat násilím a držet. Naštěstí nic z toho neví, ale druhý den měl ret pohmožděný, oteklý a dodnes má uvnitř bílou podlitinku. Tak ještě dvakrát, asi mě z něho šlehne.
Jinak ho musím chválit, přinesl ze školky výkresy a motorická cvičení a za ten rok v jiné školce udělal neuvěřitelný pokrok. A nemyslím si, že je to jen tím, že je o rok starší. Do mladší paní učitelky (no, bude asi stejně stará se mnou nebo něco pod 40) je zamilovaný a říká jí Hanička.~s~ Má sposutu kamarádů, mluví (což loni skoro vůbec) a těší se tam. Příští rok bude mít stejné paní učitelky a celá třída předškoláků se stěhuje do jiného křídla pavilonu. Od září tam bude chodit i Kubík a už nemám strach, že by to nezvládl. Jen to bude pro něho šok, když ještě 31.8. bude se mnou ve školce a od 1.9. musí nastoupit jinam...~d~
Přejeme krásné léto a prázdniny všem.~g~
Balcirka+E+P+T 104116
4.7.2016 13:50:21
Rasal v Chorvatsku není problém sehnat nějaké ubytování jen tak blint..byli jsme loni v sezóně a vlných apartmánů bylo všude dost..pokud chcete něco klidnějšího, tak já doporučuji na Makarské riviéře vesničku Živogóšče Blato
už třikrát jsme byli v Baško Polje (i loni) super klidný kemp,pro rodiny s dětmi nemá chybu,večerní procházky do městečka Promajna a Baška Voda, v Bašce Vodě je super vyžití pro děti,velké trampolíny přímo u pláže,skákací hrady,kolotoče..
volné apartmány byli jak v té Promajně,tak přímo v Bašce Vodě
ale záleží kam byste chtěli,tohle je Střední Dalmácie
Rasala 107719
3.7.2016 23:10:23
Holky, já letos nemám skoro žádnou dovolenou, takže do 15.7. jsem v rpáci a od 15.8. zase. A do těch 20 dní se snažím nacpat něco rodinného, jenže ještě nevíme, jak to bude mít manžel v práci, opět jezdí do Ruska co týden a neví, kdy to tam předají a dá si pauzu. Z toho důvodu jsem nějak ani nenaplánovala (konečně) slibovaný pobyt u moře a kluci se těší strašně moc. Jezdíte někdo jen tak naslepo? Že se sbalíte a vyrazíte a najdete třeba kemp a zůstanete tam? Kam jezdíte?
Moncaka 56657
30.6.2016 16:32:45
Předpokládám, že nikdo nepropadl. A přeji ať si děti užijí prázdniny a rodiče též.

Ivi, já měla poslední 3 týdny děsný frmol a v sobotu mi odjela Eli na 3 týdny k babičce, takže nějak nebyl čas se ozvat a něco plánovat. 17.7. se vrací, 18.7. jde k zubaři a pak můžeme. Teda chce si jí ještě půjčit druhá babička, ale to zatím nemáme časově naplánováno.
Ivatema 52511
30.6.2016 12:47:23
Ano, HURÁ prázdniny. A my jsme zapomněly na ten sraz. Ještě jsme pýr dnů doma, takže - KDO a KDY?
Balcirka+E+P+T 104116
30.6.2016 8:21:32
Ahoj holky,
tak už je to tu..poslední den tohoto školního roku..~z~
všem přeji krásná vysvědčení a prázdniny plné sluníčka,pohody a dobré nálady!!!~x~~x~~x~
Moncaka 56657
23.5.2016 14:28:13
Ahoj,
tak syn také odmaturoval. Na VŠ je přijat. Hurááááá!!!!!!!!!!
Tak už jen, aby se Lucka do školky dostala.
Ivatema 52511
19.5.2016 21:56:34
UF, další kámen mi spadl ze srdce! Terka byla asi před měsícem na přijímačkách na VŠ. Přijela taková skleslá, jak tam všichni vypadali chytře a jí že se to moc nepovedlo (že je úplně blbá). A dneska jí přišla sms i zpráva do mailu, že JE PŘIJATÁ. Měla 27 bodů z 28 možných! Tak mám velikou radost. Ještě má podané tři přihlášky, tak uvidíme, kam se dostane a jestli si bude moci vybírat.
Ale to její sebevědomí, to je děs.
 Názory 110 z 19970  [Dalších 19960 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.