| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
 Názory 110 z 1508  [Dalších 1498 >>]
ajisu 87758
15.2.2012 12:55:00
Asi sem už nikdo nechodí ale kdyby náhodou tak něco napíšu co u nás událo.Nejčerstvější je že máme po neštovicích.Zvládly jsme to dobře Páťa ta jich měla nejvíce na trupu a malej Ráďa na hlavě.Teplotu měly jen zvýšenou a trvala 3 dny.Jinak je u nás živo malej žačal před měsícem chodit tak už to není miminko ale chlap.Je ukecanej tak to vypadá že to budu mít dvojhlasně.Naštěstí Páťa chodí do školky tak tu nějak pude.Konečně začalo chumelit tak toho musíme využít než začné tát.Tak to asi stačí,tak se mějte kdo si vzpomene a přečte.Ahojky~3~
mandarynka 72560
11.2.2011 18:20:57
Ahojky moooooc gratulujeme k miminku~x~
a K 74469
10.1.2011 7:06:14
Tak máme zase rok před sebou a jaký bude záleží jen na nás. Přeji všem jen to nejlepší a ať se vám splní vaše sny a přání.

Ještě necelé dva měsíce a Lukyn asi pomaže do školky a já do zaměstnání. On už školku potřebuje, zapojit se do kolektivu dětí, poslední dobou děti vyhledává. A já si potřebuji trošku od něj odpočinout, ale to je teď přes zimu páč nejsme tak aktivní a on toho zneužívá a prostě zlobí nebo spíš vymýšlí kraviny a jak by na sebe nejlíp upozornil. Proto taky jedu teď na tři dny na hory aby jsme se trochu odreagovali, on si pohraje s dětmi a já pokecám s kámoškami.

Jinak je upovídaný a strašně šikovný, ale to jsou všechny děti~s~~6~
Dáša+Naty+Ester 113871
3.1.2011 14:21:46
já jsem tu s vámi byla v roce 2007až březen 2008 moc gratuluji těm maminkám co mají nová miminka ~3~
2 90668
20.12.2010 14:26:12
Ahojki Maminky,Vánoce jsou za dveřmi,dárky mám zabalený,napečeno,zábava dopadla super~R^,Terka čerty přežila,ale bála se tak že jsem jí celou dobu držela v náručí a dívala se mi do krku~t~.takže pokud zazlobí řeknu jen slovo čert a hned je jak beránek,zatím to zabírá,trauma z toho žádný nemá,spala a spí dobře.Terka má ráda takovou tu psací tabulku,tak pozná některá písmenka i tvary,moc jí to baví.Poslední vánoce s Terkou doma,tak si to musím pořídně užít!!!Už jen 2 měsíce a konec,moc mě to mrzí jak to uteklo.Tak přejeme moooc hezké Vánoce,hodně dárečků,zdravíčka,pohodu a v Novém roce i štěstíčko~;)Přejí Monča s Terkou~s~,páá~;)
ajisu 87758
12.12.2010 19:09:05
Ahoj maminy tak jak ste na tom,vánoce za dveřmi.Já mám upečené linecké,rohlíčky a dneska upeču ještě holandské věnečky.Dárky nakoupené jen je zabalit.
Malej se má čile k světu.V pondělí mu bylo 7 týdnů měří 55cm a váha 5,38.Takže pěkně roste.Páťa je hodná a ráda pomáha s malým.
Nevím jestli se sem dostanu do vánoc,tak vám už teď přeji krásné prožití vánočních svátků a bez nehod a ve zdraví.
a K 74469
26.11.2010 8:14:00
Ahoj, Vaso jsem na tom stejně, taky negruntuju jak blázen. S rodiči jsme to dělali, ale pak jsme spíš byli utahaní a o to víc nervózní pokud se něco nezvládlo a nebo upatlalo. Já si chci užít vánoce v klidu a nechci si to kazit myšlenkou, že nemám vyleštěné skobičky za obrázkama. Sice letos uklízím víc, ale to proto, že nám před 14 dny slezli tesaři ze střechy, tak tu nadělali a musela jsem vyklidit pracovnu, neb jsme si objednali novou skkříň. Péct začnu příští týden, ale opravdu jen trochu, stejně jsme o svátky po návštěvách.

No a mikuláše váhám, jsme zarezervovaní do centra tady u nás, ale ty co už tam byli loni tak mě od toho zrazují- moc dětí, moc rodičů, řetězové reakce v pláči a hlavně někteří rodiče dávají mega dárky a pak ti co mají normální mikulášský balíček tak jsou smutní. Zkusím ještě dneska sehnat mikuláše domů. Ale pokud jak říkáš jsou u vás čerti zlí, tak bych je nechtěla, jen možná pod podmínkou, že přijde jen mikuláš s andělem a nebo, že se čerti budou chovat slušně.
2 90668
25.11.2010 13:26:39
Ahoj maminky,tak jak trávíte předvánoční náladu?Já nejsem pro velké gruntování zrovna o vánocích nebot uklízím každý týden,takže všude čisto~;).Dárky mám vše koupený,v neděli si nazdobím pokoje,je první adventní neděle a dětem se výzdoba moc líbí.Pak se začne pomalu péct,pečem dohromady s tchyní.Příští neděli je u nás Mikulášský rej pro celou dědinu,tak furt váhám zda s Terkou jít,oni čerti u nás jsou dost zlí,tak aby Terka neměla trauma.Vy půjdete pokud u vás něco máte s dětma?Pak je k tomu ohnostroj,to by i viděla před naším domem,tak fakt nevím zda jít~d~.V sobotu večer tu máme Mikulášskou zábavu tak se chystáme,doufám že do toho nic nevleze.Tak se opatrujte,přeji mnoho zdraví,páá Monika~;)
ajisu 87758
31.10.2010 14:23:19
Děkuju vám za gratulace a přání.
2 90668
26.10.2010 18:26:46
Zdravím a ajisu přeji hodně radosti a spokojenosti a zdraví s miminkem!!~x~Tak už tak 3 týdny chodí Terka sama na nočník,záchod jěště nechce,ale aspon ten nočník,hurá!!!Jinak na spaní musí mít,je furt plná,neřekne,prostě chrní.Jinak děti se uplně uhlídat nedají,byli jsme na dětském hřišti a malá utíkala,zakopla na rovině,spadla pusinkou na zem a ulomila si dvě horní jedničky(kousek),bylo to strašně rychlý,ale pak ten pláč!!Zvládli jsme pohotovost,pak i kontrolu u zubaře,hrozil že jí zčernají zoubky a udělá se jí váček.Naštěstí díky bohu je vše v pořádku,normálně jí,akorát bude mít problém s mluvením,takže určitě později skončíme na logopedii.Tak jsem to dost obrečela a připadala si jak neschopná máma.Furt mě to mrzí.všichni mě utěšují že hlavně že to byli mléčné zoubky,pak by to bylo horší.Dětská mudr mě uklidnila taky,nebot malá ty 2 kousky hned spolkla.Ach jo!!Posledně jsem se přepsala,Terka měří 93cm,tak pardon.~f~tak se mějte hezky,přeji zdraví,ted ho bude potřeba,Monika~;)
 Názory 110 z 1508  [Dalších 1498 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.