| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
 Názory 110 z 7994  [Dalších 7984 >>]
12157
14.1.2015 22:12:59
Holky, jak žijete???
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306
5.3.2012 22:16:19
nazdar ženský, tak se mi tak nějak zastesklo a šla jsem se sem podívat:)
A ono nikde nikdo:) tak všechny prďoly květnové zdravím a přeji ať vše klape a je O.K. jako u nás:)
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047
30.12.2011 17:40:11
Tak jsem vám přišla také popřát vše dobré do roku 2012, hlavně zdraví a to štěstí si vás už najde samo. No a hodné dětičky snad máme všechny, takže to ani přát nemusím ~t~

Adél, děkuji za pochvalu Danýsky. Ona je to pěkná okatá potvora. Už jí byli dva roky a s bráchou si v ničem nezadá. Stejně jako u vás jsou to sourozenci noc a den. Niky je takový tulínek od malinka, Danýska je svá. S Nikem se vždycky dalo diskutovat, Dany je sice pohodářka , ale paličatá až na půdu. Jak říká můj M, celá maminka. Začala chodit do školičky a je tam spokojená. Obě moje děti potřebují kolektiv. Niky šel taky do školičky ve 2,5 a Dany ještě před 2 rokem. Od prázdin je Dany totálně bez plínek a ač je to neskutečné, bez nehod. Ona je prostě svá.
Nik je ve druhé třídě, moc ho baví matika. A to až tak, že při jízdě v autě už násobí z hlavy. Za to čtení ho neba. Už přečetl několik knížek, ale nečte plyně a musíme ho do každodenního čtení nutit. Jinak je ve škole v pohodě, školu měl a má rád. CHodí na rybářský kroužek, na hasiče, florbal a sokola. Ve druhé třídě daleko více fláká přípravu než v první. TO si dával více záležet, hihi
M u skoro rok pracuje, dezertoval z mateřské, a tak je to u nás doma mazec. Naštěstí má dlouhý krátký týden a já se mu můžu přizpůsobit s mojí prací.
Jinak jsou děti zdravé a to je hlavní. Musím to zaklepat, Dany ještě nebyla pořádně nemocná. Jen trochu rýma. Niky si už stěžuje, že jsou některé děti stále nemocné a on že musí pořád chodit do školy, hihi Nikýs si nemoce kompenzuje návštěvami chirurgie.... ulomený druhý zub, říznutý prst na několik stehů a kontroly hybnosti šlach, zavřený palec do vrat a následné řezání na chíře , nechutné slejzání nehtu a následné dorůstání, pořízení lehkého otřesu mozku. A to vše při normálním pohybu okolo baráku, ve škole a podobně. Uklidňuji se, že si to vybírá a při lyžování, raftování, vodáckém táboře, ježdění na kole či letošní novince na ledových bruslích se mu nic neslane.

Mějte se krásně a užívejte si života a dětí!
Vše dobré a ještě lepší v roce 2012 přejí Spěšáci
~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~
Mammita 25947
30.11.2011 9:19:50
Naposledy jsem sem přispěla loni v září ~8~

Vendul, já bych kalendáře ráda, ale bohužel jsem tak málo fotila, že bych snad ani nedala dohromady 12 různých zajímavých fotek ~a~

Netko, Danča je kouzelná :-). Copak Nik vyváděl, chudák. A ještě k tomu už druhý zub, co?

U nás se toho dělo za ten rok hodně, tak to jen shrnu.
Maty zapomínal a stále zapomíná všechno a všude. Celou první třídu nás provázela toužebná přání typu: výbuch školy, zmizení školy a nekonečné prázdniny. Uf!!!
Naštěstí se to trochu lepší, Maty je normální rošťák a neposeda, když se snaží, jsou učitelky v sedmém nebi, ale to je tak sporadické, že prostě jen děkujeme za to, že je zdravý. Žije si ve svém klídku a nenechá se jen tak vytrhnout - stejně jako jeho otec ~t~.
Betka si školku hrozně užívá a moc se těší do školy, ale je mi jasné, že to je jen proto, aby se vyrovnala bráchovi a mohla už konečně nosit tu krásnou aktovku co jí koupila teta. Snad pak nebude moc zklamaná. Vyzrálá je dle slov učitelek, ty by ji už doi školy klidně poslaly. Trénujeme paměť - to je to jediné s čím trošku zápasí.

Obě děti jsou jako den a noc a já si, Kačab, denně vzpomenu na ten vtip jak jsi sem kdysi vkládala o sourozencích, kdy jeden byl pesimista a druhý optimista. I když se to trochu lepší, tak je Maty hodně negativistický, pořád diskutuje a snaží se vše předělat podle svého. Betka je taková snaživka a ráda se líbí, hlavně učitelkám :-).

Taky jsme se přestěhovali, sice o pár bloků, ale je to velký dvougenerační byt a hlavně jednou bude náš ~;)

Teď se u nás celý podzim střídají rýmy a kašle, tak se v tom pořád nějak motáme a když se dneska Maty probudil se zarudlým krkem, tak už jsem je nechala doma a vzala si dovolenou.


Přeji Vám všem pohodový předvánoční čas, klidné Vánoce a jen to dobré v příštím roce ~3~
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306
21.11.2011 12:03:29
Nazdar všichni,
připomínám ,kdo chcete zase kalendáře dětí , tak letos to vychází A4 za 380,- a A3 za 580,-
Posílejte fotky:):)Super dárky pro babičky :):)
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047
30.8.2011 12:31:13
Hm, tak to je jsou naše dvě kočičky u babičky.
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047
30.8.2011 12:30:02
Ahojky květňulky,
tak sem jdu nakouknout a zkonstatovat, že ty naše děti nějak moc rychle rostou. Máme všichni před sebou druhou třídu, tak věřím, že bude stejně úspěšná jako ta první. Letos je to pohodička. Máme nemusíme nic shánět a více méně Niky ví, do čeho jde. Aktovka, penál a drobnosti máme z loňska. Několikero tenisek jsme nakupovali na tábor , takže jsme jen koupili spešl pero pro leváky , aby ho Niky zase mohl ztratit. Loni ztratil 4 a spoustu dalších věcí k tomu.
Dostává kapesné, takže si musí šetřit a vše neutrácet. Bude si ztracené věci kupovat z kapesného. O prázdninách byl 3 týdny na táboře, ve stanech, bez elektřiny, bez notebooků, telefonů .... a přijel neskutečně nadšený. Jsem moc ráda, protože oba s M jsme tábory milovali. V zimě pojede na na tábor na hory a prý už mám zamluvit místo na přístí prázdniny.
Danýska roste jako z vody. Je jí 20 měsíců, je neskutečně ukecaná, stále zpívá si. Je úplně jiná, než byl Niky. Vypadá to, že je pohodářka po mě a vzteklina po tátovi, hihi
 Názory 110 z 7994  [Dalších 7984 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.