| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

Re: bezlepková dieta

Mám pouze zkušenost ze své profese,jsem zdr. sestra, ale mohu doporučit sveho zaměstnavatele,kterým byla Lázeňska léčebna Mánes v K. Varech.Probíhají tam pobyty dětí s onem. zažív. traktu a mmj. i s onem. Coeliakií.Na doporučení odbor. lékaře hradí pobyt pojišťovna i rodiči. Kontakt je tel. 017/3224502 a chtějte staniční sestru pí Domonkosovou. Zřejmě to nevyřeší Váš konkrétní problém s jinými maminkami,které nechápou či nechtějí chápat,že jsou děti,které, bohužel, musely ze svého jídelníčku některé potraviny vyškrtnout,ale doufám,že pokud jste už o léčebně neslyšela tak Vám moje informace udělá alespoň malou radost. Existuje také zásilková služba tuším, že se jmenuje Bezlepka, věnuje se jí paní Koukolová(matka bezlepk. slečny) a sídlí v Praze. Ale podrobnější informace by Vám mohla poskytnout také paní Domonkosová.Přeji Vám co nejméně neznalých maminek a vězte, že ze své praxe vím, že i děti držící dietu mohou žít plnohodnotný život.
S pozdravem Jarca
0312/627617
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
bezlepková dieta Lenka ,dvě malé dcery 17.10.2000 21:43
*Re: bezlepková dieta Jarca Sachrova, syn Davidek, 14 měs. 18.10.2000 23:5
*Re: bezlepková dieta Míša, syn 3 a 3/4 19.10.2000 9:25
*Re: bezlepková dieta rybaa 4.1.2003 0:35
*Re: bezlepková dieta rybaa 4.1.2003 0:42
**Re: bezlepková dieta perdita 8.1.2003 20:21
**Re: bezlepková dieta perdita 11.1.2003 16:58
***Re: bezlepková dieta K 13.1.2003 10:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.