| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

17.10.2000 21:36:09 Lucka, Lukáš 2 roky

Re: Přikrývání

Já bych si s tím hlavu nedělala, asi nechce být přikrytá. Já jsem zjistila, že když je opravdu zima, tak náš Lukáš přikrytý zůstane, jinak se odkope. Pokud se na něj jdu podívat, také se vždycky reflexivně snažím ho přikrýt, ale je to asi spíš reflexivní.
Mám známé, kteří také zavedli pytlík na spaní. Chlapečkovi jsou tři roky, bez pytle neusne, navíc ho ještě přes pytel přikrývají peřinkou a z nás měli v létě šoky. Pořád mě upozorňovali, že náš Lukášek spí odkrytý. Já osobně si neumím představit, že by mě někdo nacpal do putle - mívám problémy třeba se spacáky - potřebuji prostor a sem tam si odvětrat a myslím, že to děti potřebují také.
Jasně, znám námitku, že já se mohu kdykoliv přikrýt a dítě to neumí, ale myslím si, že pokud by mu byla zima, tak se nějak ozve.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Přikrývání Markéta, 9měsíční Veronika 19.9.2000 9:6
*Re: Přikrývání Eva z Brna ,dvouletá dcera 17.10.2000 20:59
*Re: Přikrývání Lucka, Lukáš 2 roky 17.10.2000 21:36
**Re: Přikrývání Markéta, 10měsíční Veronika 19.10.2000 21:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.