| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

16.10.2000 19:17:56 Lída

Jídlo v roce a půl?

Milé kuchařky,

jsem zase trochu bezradná nad synovým jídelníčkem. Je mu skoro rok a půl, před půl rokem jsem na tom byla stejně, to jste mi pomohly vyřešit :-) tak se ptám znovu. Mám chytré kuchařky, ale našla jsem tam většinou jen co takové dítě jíst nemá, na co je ještě malé. Konkrétní jídla jsou většinou uvedená až pro děti od dvou let. Takže u nás převládá to, co jedl v roce, ale začíná mi to připadat chudé. Konkrétně mi dost splývá snídaně a svačiny (pečivo, chutnají mu suché corn flakes, které nás viděl jíst, jogurty, ovoce), k večeři obilná kaše, s ovocem, s kakaem, samotná (žasnu, že se mu ještě nepřejedla, a čekám, že to brzy přijde) a k obědu zelenina. Rozmačkané sní víc, než když je na kousky, ale hádám, že v jeho věku už bych nic mačkat neměla. Chutnají mu vařené těstoviny, jí je samotné, nebo samotná vařená rýže. Když sleduju jeho talíř a svůj, připadám si macešsky... Jak je to u vás, poradíte?
Díky
Lída
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jídlo v roce a půl? Lída 16.10.2000 19:17
*Re: Jídlo v roce a půl? Stáňa(40)+Ondra(6,5) 20.10.2000 14:4
**Re: Jídlo v roce a půl? Lída, syn 17m 20.10.2000 23:45
*Re: Jídlo v roce a půl? Jarca ,syn Davidek, 14 měs. 24.10.2000 22:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.