| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Povídání o škole

16.10.2000 12:51:50 zulika

ve škole se mi nelíbí

Mám osmiletého syna Marka. Chodí do druhé třídy ZŠ. Do školy začal chodit o rok později na doporučení PPP. V první třídě kam chodil bylo 24 dětí. Chodil tam moc ráda, pořád se chlubil razítky, pochvalou atd. Na svou paní učitelku nedal dopoustit. Bohužel jeho třída byla rozdělena na dvě třídy a tak nyní chodí s polovinou dětí z první třídy do třídy druhé. Má jinou paní učitelku a je jich ve třídě 30. Marek začal v poslední době pořád říkat, že se mu do školy nechce, že se mu tam nelíbí. Učitelka jej nechválí. Není zde spokojený. Když jsem se jej zeptala, zda děti paní učitelka alespoň za něco pochválí,řekl, že ona taková není. Pokud jsem se já osobně s paní učitelkou setkala, vypadala unavěně. Na mou otázku, zda je Marek ve škole v pohodě mi ani neodpověděla. Spíše zamrčela. Když jsem dala synovi otázku, zda je paní učitelka nemocná odpověděl, že je taková pořád. Nevím co mám dělat, co by bylo pro mého syna nejlepší. Přestoupit na jinou školu? Poraďte.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
ve škole se mi nelíbí zulika 16.10.2000 12:51
*Neměňte školu, stačí učitelka! Šárka, syn 13 let, dcera 11 let 17.10.2000 13:26
*Re: ve škole se mi nelíbí Stáňa(40)+Ondra(6,5) 17.10.2000 14:30
*Re: ve škole se mi nelíbí Helena, dva kluci 18.10.2000 10:32
*Re: ve škole se mi nelíbí Šárka, syn 9,5 roku 19.10.2000 15:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.