| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Autosedačky a podsedáky

13.10.2000 13:28:33 Lída, syn 17m

Re: Testy autosedaček

Milá paní Petro,

zdá se, že máme na věc přesně opačný názor a tak se shodnout nemůžeme. Vy testy neuznáváte, já si neumím představit, že bych si koupila autosedačku, nebo pračku, nebo něco jiného, co stojí větší peníz a většinou si to pořizujete na více let, jen podle toho, jakou to má barvu a co mi o tom řekne prodavačka. Ještě bych tak brala poptat se v opravně nebo servisu, pokud to povaha té kupované věci umožňuje, výrobky kterých firem tam mají častěji.
A mimochodem, stále jste nenapsala, odkud máte informace, že testy zboží jsou zaplacené, nebo podobně neprůkazné.
Co se týká té maličkosti s návodem nepřichyceným k sedačce, zdálo se mi to zbytečné jako Vám. Až do chvíle, kdy jsme si na dovolené půjčili auto se sedačkou, která měla nestandardní upínání a návod k němu nebyl. Pro výrobce by neměl být takový problém samolepku s návodem na sedačku přilepit, považuji to spíš za lenost ji tam nedat.
Co se týká automobilu – nemáme žádný, sedačku jsme koupili do vozu rodičů, abychom mohli občas na výlet společně. Je to starší škodovka, která z autobazaru nebyla. Myslím, že pokud mě k tomu nedonutí hodně silné okolnosti, auto z bazaru si nekoupím, i kdybych měla být bez něj. Zatím to jde.
A pásy po nehodě? V pořádném servisu Vám řeknou, že pásy, které přestály v zapnuté poloze nehodu, se mají vyměnit. Takže, pokud už někdo má peníze na auto, měl by být ochoten investovat i do nových pásů.

Pro maminky, které by zajímalo, jak se sedačky testují (není to destruktivní, protože co by to bylo za bezpečnou sedačku, kdyby z testu v podmínkách simulující nehodu, vyšla zničená???), doporučuji znovu časopis Test 9/2000. Snad uklidní i Vaši podezíravost vůči testům, paní Petro, že na prvních místech skončily sedačky, které se i u nás velmi dobře prodávají. Když vyberu vždy jen první dvě z každé kategorie: 0+ Easy bob maxi, Maxi cosi citi, I Maxi cosi priori, Römer king quickfix, I-III Klippan suprema, Concord lift. Časopis stojí 22 korun a mimo sedaček jsou tu testy kuchyňských robotů a povídání o hračkách z PVC. Tel. je 22135236.

A abychom na sebe jen nevrčely: opravdu se mi líbí, že tyhle stránky sledujete i jako prodavačka, nečekáte, až za Vámi maminky přijdou do prodejny, ale sama jim tu odpovídáte a zboží nabízíte. Tuším, že podnikat v dnešní době není jednoduché.

Lída
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Testy autosedaček Lída 9.8.2000 12:45
*Re: Testy autosedaček Milada, 26.týden, syn 4,5 roku 10.8.2000 14:28
**Re: Testy autosedaček Stáňa(40)+Ondra(6,5) 10.8.2000 15:34
***Re: Testy autosedaček Jana 31, syn 6 let 11.8.2000 9:22
***Re: Testy autosedaček Petra, Tom 7, Terka 4 19.8.2000 22:13
****Re: Testy autosedaček Lída, Juráš 15m 22.8.2000 20:24
*****Re: Testy autosedaček Petra, Tom 8, Terka 4 21.9.2000 21:54
******Re: Testy autosedaček Lída, syn 17m 13.10.2000 13:28
*******Re: Testy autosedaček Hana, 11 měsíční dcera 21.10.2000 22:37
*******Re: Testy autosedaček Petra (Tom 8, Terča 4) 22.10.2000 20:59
********Re: Testy autosedaček Lída 23.10.2000 19:40
*********Re: Testy autosedaček ms 9.11.2000 13:30
**Re: Testy autosedaček Milada, dcera 3m, syn 5 let 25.2.2001 21:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.